wtorek, 16 października 2018.
Strona główna > Kraj > Wałęsa odwiedził protestujących w Sejmie

Wałęsa odwiedził protestujących w Sejmie

Wałęsa odwiedził protestujących w Sejmie
Data publikacji: 2018-05-21 11:42
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-25 11:50
Wywietleń: 2175 328667

Powinniśmy być z wami solidarni i was zrozumieć - mówił b.prezydent Lech Wałęsa, który w poniedziałek spotkał się z protestującymi od 18 kwietnia w Sejmie osobami niepełnosprawnymi. Zadeklarował, że chciałby wnieść "jakiś wkład" do ich "walki". Protestujący zaapelowali do Wałęsy, aby z nimi został.

"Chciałbym wnieść jakiś wkład do waszej walki" - zadeklarował Wałęsa podczas spotkania. Był prezydent podkreślił, że nie należy do żadnej partii i nie chciałby, żeby jego wizyta w Sejmie była "wykorzystywana politycznie".

"Mówią, że należało załatwiać te sprawy wtedy, kiedy byłem prezydentem. Otóż oświadczam tym mądralom, że w tamtym czasie ja więcej nie mogłem zrobić" - stwierdził.

"Powinniśmy z wami być solidarni i was zrozumieć, i w zależności od porządkowania Polski, nabierania jakiegoś rytmu i dobrobytu powinniśmy powiedzieć o waszych potrzebach i wykazywać się tu solidarnością i mądrością. Na razie to się nam nie udaje" - dodał Wałęsa.

(pap)

Fot. PAP/Jacek Turczyk

Komentarze

trohan
Kaczory rządzili też w 2005-2007r. I to obaj. Tak psycholku. A wzrost wynagrodzeń w spółkach skarbu państwa o 2200% (o dwa tysiące procent) dla "swoich" z PiS-u!! to moralne...milionowe zarobki dla pisiorowych partyjniaków. Co, nie masz argumentu? "Nam się należy" -ryczała z mównicy chciwa baba z prowincji!
2018-05-25 10:06:54
Pyt. do... malego trohana czy "trohama"
A co jest tego PO-wodem... ze nagle od dnia 25.10.2015 roku... PO-znajdywalo sie w Polsce, az TYLU... Nie-Pelno-Sprawnych ? To kiedy sie oni tak szybko PO-rodzili... ??
2018-05-24 23:47:40
kaszpirowski
Podobno miał uzdrawiać, ale mu czasu nie starczyło - musiał do Puław.
2018-05-24 15:56:52
trohan
Te psychol od PO zaplujesz się broniąc pisowskiej sekty i dojnej zmiany. Już toczysz pianę i dostajesz białej gorączki. PS. 70 lat temu ze Stalinem wódkę piłem. Zadowolony? Dziadek był Żydem i Ubekiem, a babcia folksdojczką. Szczęśliwy? (wiedziałeś :-)?
2018-05-24 09:46:37
Bolek z motorówki co to PO płotach skacze..
Ciekawe czy towarzysz , jak najbardziej- BOLEK- co to; dom z ludźmi wysadził aby ukryć BOLKA..(tak było) czy ten człeczyna był już na grobie swojego syna pierworodnego świeczkę zapalić.?. Bo; mu, prof Cenckiewicz pomnik za swoje postawił..i to jest wstyd..
2018-05-23 22:40:55
@A wogole
"Ten facet" zrobił 100 razy więcej dla Polski niż Ty zrobisz podczas całego swojego marnego życia.
2018-05-23 08:30:28
Piszczacy bido-ku...
Ty tak jak "Bolek" Nie chcem ale muszem... PO-dpatrywac innych !!
2018-05-23 00:41:36
Do... PiSzczacej bidy - otrzymujacej teraz Tylko 2 000 zl/m-c
A jak PO-kwalifikujesz... Akademie 1-szo Majowe i Pazdziernikowe + juz 8-letnia wasza PO-dstawowke ???
2018-05-23 00:35:00
PiSzcząca bida
@ A wogole - A w ogóle to naucz się polskiej ortografii. Za dużo takich niedouczonych jak ty po RP się wałęsa. Do szkoły, teraz wam PiS umożliwił 8-letnią szkołę podstawową, więc jest czas się nauczyć.
2018-05-22 14:46:07
A wogole
To niech ten Facet... wiecej po obecnej R.P. juz sie "Nie walesa" !!
2018-05-22 12:01:58
Z foto wziete...
A ten Facet "powiedzmy z synem" po prawej stronie od Walesy - to "co odstawiaja"...??
2018-05-21 23:36:58
PO-winien PO-wiedziec... Prawde !
I mnie jako owczesnemu Prezydentowi w tamtych latach... to sie nie udalo, bo ja wiecej nie moglem... ? A dlaczego Facet Nie mogles... bo i to Nie uwazalo sie wowczas za najwazniejsze - zreszta Nie o Take... Polske, wowczas "walczylem" ? Tylko o jaka Polske (?) o Polske z PO-prawnoscia PO-lityczna czyli Nowoczesniej i w za-KOD-owaniu od Nowa PO staremu...!!
2018-05-21 23:29:46
do ////
Samotność dokucza, że piszesz sam do siebie? Idź na spacer, uśmiechnij się do ludzi, może ci przejdzie.
2018-05-21 18:31:46
mico
Dobrze, że poszedł do Sejmu - szkoda, że Matki nie zrozumieli jego propozycji, przegrają jak nie znajdą sojuszników. Mówienie z ich strony, że wszyscy wiedzą NIC nie daje. Brawo Panie Prezydencie.
2018-05-21 17:57:10
@////
Do kogo to DURNIU napisałeś - poza twoim wytryskiem nienawiści nie ma tu żadnych kommentarzy ! ?
2018-05-21 16:07:43
////
wylew szamba przez milujacych blizniego jak nie siebie samego czas start,Władimir Putin dziekuje za wszystkie komentarze i pozdrawia wiernych towarzyszy, Donbas juz na was czeka.
2018-05-21 12:41:20