poniedziałek, 17 grudnia 2018.
Strona główna > Kraj > Wałęsa leci z Dudą do USA

Wałęsa leci z Dudą do USA

Wałęsa leci z Dudą do USA
Data publikacji: 2018-12-04 20:58
Ostatnia aktualizacja: 2018-12-06 23:24
Wywietleń: 546 365084

Uważam, że jest to rzecz całkowicie naturalna i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego - tak prezydent Andrzej Duda skomentował we wtorek planowany wspólny z Lechem Wałęsą lot do USA na pogrzeb byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych George’a H.W. Busha.

"Pan prezydent Wałęsa, jego biuro, zwróciło się do nas z prośbą, czy pan prezydent może lecieć razem ze mną samolotem na pogrzeb - i oczywiście się zgodziłem, bo był prezydentem Polski w czasie, w którym pan prezydent George H.W. Bush był prezydentem Stanów Zjednoczonych" - powiedział Duda.

(pap)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

ciekawa
a po co on tam. Przeciez jego rozrusznik sercowy NIE wytrzyma i co wtedy? kto to przywiezie spowrotem, bo miejsca dla ...za darmoche tam NIE ma!!!!A Polacy musieliby o Vizy sie starac aby choc troche popatrzec na Naszego na Obczyznie.
2018-12-06 22:30:04
Jarun
Z do@ nie dyskutuję...nie możesz tego zrozumieć, za trudne?
2018-12-06 18:40:16
do @ Jaruna
- oczywiście Wałęsa "jest w świecie" znany, ale ten obciach z koszulką i wylotem "Waszynktona" to już debilizm.Na pogrzeb zakłada się odpowiednie ciuchy, widziałeś Noblistę w czasie mszy żałobnej? Leśny dziadek, który nie potrafi się na starość pochamować (od chama). Dziecinneje na starość, Danka mu się "usamodzielniła" i nie ma kto doradzić jak się zachowywać na stare lata. Dla mnie autorytetem byłm Havel - też "obalił komunę" i "wypędził ruskich", nie wygrawał w Totolotka i nie dostał Nobla, ale wiedział kiedy ustąpić i żyć skromnie. Ten "znany w świecie" na pogrzebie był w koszulce, która "mówi"..... PS: - ten "kierownik biura" ma pretensje do tych, którym płaci iż załatwili mu przelot z Dudą, chociaż "niechciał, ale musiał", doradca "kierownika biura" poleciał samolotem rejsowym i nie robi zarzutów iż nie było dla niego mniejsca przy Dudzie.
2018-12-06 16:39:20
Jarun
Kim jest w świecie Wałęsa, a kim Duda? Ale internetowa dzieciarnia jeszcze myśli jak w piaskownicy, oczywiście nie dotyczy to paranoika od PO.
2018-12-06 13:42:07
Do... awer-a
No ale w "miedzy-czasie" urodzilo sie G/PO-rozumienie - no to teraz "jak to zrobic"...??
2018-12-06 00:58:01
Ciekawe
Nie bał się leciec z "pisiorem " / No , ale za friko - podatnik zapłaci / do "Waszynktonu" ?Widocznie uznał , że tam "kaczynsky " nie może nakazać lądowania przy złej pogodzie . Ubral się jak idiota w kodszulkę i szelki , zęby prowokować Dudę ? Tak szanował Busha ? Wieśniak i tyle !
2018-12-05 18:38:16
do awer
rozliczać i zamykać w więzieniach to bedziemy za rok przestępców łamiących KONSTYTUCJĘ RP
2018-12-05 14:08:16
do @ 123
- tak pisze debil; "w ogole to paszol do donbasu", "w moskwie pewnie". Pewnie pani była w ciąży.
2018-12-05 12:56:05
awer
"Oczywiście się zgodziłem" - wyście mieli ich rozliczać i zamykać w więzieniach a nie oczywiście zgadzać się na wspólne eskapady.
2018-12-05 10:38:17
AXA
Biedny PAD, wielogodzinna podróż z idiotą na pokładzie.
2018-12-05 10:26:01
123
@hmm:Wałęse tam znaja przynajmniej a tego drugiego niezbyt, a tak w ogole to paszol do donbasu do swoich towarzszy razem z ruskim weglem, a swojego prezdenta to masz w moskwie pewnie
2018-12-05 10:14:12
123
a prezesa nie zabrali? SKANDAL, choc on to raczej promem by wolał bo pociagiem jak Kim nie da rad
2018-12-05 10:09:53
spadochrony
Są w samolocie spadochrony i ile? Starczy dla obu?
2018-12-05 08:55:30
Hmm
Nie chcem ale muszem ! Ale "Plama"... a co z PO-zostalymi bylymi Prezydentami...nie moga sie tez "Zalapac" - bo moze w daalekiej Amieryce sie "nie po-lapia" ??
2018-12-04 23:50:17