sobota, 23 czerwca 2018.
Strona główna > Kraj > Szósta ofiara huraganu

Szósta ofiara huraganu

Szósta ofiara huraganu
Data publikacji: 2017-08-14 16:24
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-06 19:02
Wywietleń: 1333 288281

60-letnia kobieta, która na skutek urazu głowy zmarła w niedzielę w Lesznie, chroniąc się przed burzą, to kolejna ofiara nawałnic – poinformował PAP w poniedziałek p.o. Prokuratora Rejonowego w Gostyniu prok. Jacek Masztalerz.

- Sprawa śmierci kobiety jest na etapie badania procesowego, (…) ale na ten czas, niestety, jest to kolejna ofiara tych nawałnic – podkreślił Masztalerz.

Jak dodał, „11 sierpnia w powiecie gostyńskim ok. godz. 19 dwoje ludzi, w tym pokrzywdzona, 60-letnia kobieta, schronili się w budynku stodoły, gdzie doszło do zerwania dachu i zawalenia ścian (…) Jest to niestety zgon powiązany z nawałnicami”.

W wyniku zdarzenia u męża kobiety stwierdzono jedynie powierzchowne obrażenia, zaś uraz i rana głowy u poszkodowanej kobiety – jak zaznacza prokuratura – była bezpośrednią przyczyną jej śmierci. Kobieta zmarła w niedzielę w szpitalu w Lesznie.

60-letnia kobieta jest 6. ofiarą nawałnic. Wcześniej służby informowały o pięciu osobach, które zginęły w woj. pomorskim.

(PAP)

Fot PAP/Jan Dzban

Komentarze

5678
Jak tak dobrze bylo Wam za tego Waszego Donalada ( tj. garstce Lewakow ! ) to dlaczego przegraliscie Wybory ? Widac wiec, ze dalej jeszcze myslisz "PO-d Gorke".... i ze wiekszosc Narodu jest jeszcze "g-a" - a tylko Wy rzekomo "madrzy" ??
2017-08-14 22:55:59
1234
Kraj za Tuska przeżył kilka powodzi, nawałnic, suszę, przymrozki i inne pierdoły. Rząd stał na głowie, żeby uruchomić pomoc jeszcze w trakcie, wypłacał nieubezpieczonym odszkodowania, wojsko jechało na miejsce kilka godzin po tragedii, dopłacano do ubezpieczeń, dotacje były na czas, prawo pozwalające ubezpieczać płody na czas. I na c... to było, skoro można było lud propagandą i 500+ zaspokoić? A gdzie jest słynna OT, która miała bronić obywateli przed wszystkimi nieszczęściami? Glansują buty na defiladę przed Antonim i nie chcą pobrudzić odzieży i kół wozów? A może ich w ogóle nie ma? a nie sory 60 zolnierzy jedzie do Brodnicy haha a politycy na wakacjach
2017-08-14 19:55:10

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy