czwartek, 21 czerwca 2018.
Strona główna > Kraj > Strategia Kukiza

Strategia Kukiza

Strategia Kukiza
Data publikacji: 2015-09-02 19:42
Ostatnia aktualizacja: 2015-09-03 11:25
Wywietleń: 1327 16960

Ruch Pawła Kukiza w przyszłym tygodniu przedstawi swoją strategię – poinformowali podczas środowej konferencji prasowej w Katowicach jego liderzy. Ruch zakończył tworzenie list wyborczych do Sejmu.

- Strategia i program to są ludzie – powiedział Paweł Kukiz. - Walczymy o Polskę obywatelską, dlatego na moich listach są ludzie o poglądach od lewa do prawa – dodał.

Przewodniczący śląsko-dąbrowskiej „S” Dominik Kolorz, który zasiada w radzie społecznej organizacji Kukiza poinformował, że w przyszłym tygodniu ruch ujawni swoją strategię.

 - To nie jest tak, że Ruch Pawła Kukiza ma tylko jeden postulat – JOW-y - i nic innego. Strategia to będzie 10, góra 11 punktów, które nie będą obietnicami, ale to będą cele, do których wszyscy będą po prostu dążyć. – zapowiedział.

Kukiz ogłosił podczas konferencji zakończenie pracy nad kształtem list kandydatów do Sejmu.

- Mamy gotowe listy. Każdemu obrońcy obecnej ordynacji wyborczej życzę tego, co przechodziliśmy w ostatnich dniach, doprowadzając do końca proces wyłaniania najwartościowszych kandydatów; to koszmar, po prostu horror. Działania z konstruowaniem list upewniły mnie w tym, że nie ma bardziej bandyckiej ordynacji niż proporcjonalna – oświadczył. (pap)

Na zdjęciu: Twórca ruchu Kukiz'15 - Paweł Kukiz (z prawekj) i przewodniczący zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ "Solidarność" Dominik Kolorz, podczas konferencji prasowej w Katowicach

Fot. PAP/Andrzej Grygiel

Komentarze

Strategia...
Do ponizszego Polityka...! Bystre i madrzejsze strategie, nie oglasza sie za wczesnie - tylko wlasnie za piec 12-ta, by "nieuzdolniony czy niedouczony" Konkurent... nie zdazyl i nie mogl dopracowac i swoich... w "PO-dobny sposob" ! !
2015-09-03 09:16:56
Polityka
Co za czasy, jedno ugrupowanie polityczne otwarcie manifestuje, że nie ma żadnych poglądów (skupiając ludzi o skrajnie rozbieżnych poglądach), a drugie ogłasza swoją strategię za pięć dwunasta...
2015-09-03 08:06:41
Zorientowany Wyborca,
Najlepiej przeprowadzac Wybory tak...jak to ma miejsce w USA, gdzie w koncu tylko 2 PARTIE startuja przy Wyborach nowego Prezydenta, tj. Lewicowcy Demokraci i Prawicowcy Republikanie ! Plusem takiego systemu jest to - ze "wyglupia i otumania sie" duzo, duzo mniej Spoleczenstwo, ktoremu jest wowczas latwiej wybrac TYLKO JEDNEGO z Kandydatow ! A wiec: nie idzmy na ilosc Parti w Wyborach... ale tylko na JAKOSC i KWALIFIKACJE... 1-go z dwoch startujacych Kandydatow ! !
2015-09-03 02:13:23

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy