piątek, 26 kwietnia 2019.
Strona główna > Kraj > Stłuczka samochodu z wicepremier Szydło

Stłuczka samochodu z wicepremier Szydło

Stłuczka samochodu z wicepremier Szydło
Data publikacji: 2018-10-25 15:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-03-19 12:50
Wywietleń: 1064 358102

W Imielinie (woj. śląskie) doszło w czwartek do stłuczki z udziałem auta, którym jechała wicepremier Beata Szydło.

- Do zdarzenia doszło ok. godz. 13. Nie było zagrożenia dla osób przemieszczających się - poinformowała PAP rzecznik Służby Ochrony Państwa Anna Gdula–Bomba.

"Wszystko ok. Była drobna stłuczka, nikomu nic się nie stało" - napisała na Twitterze wicepremier Beata Szydło. - "Dziękuję za troskę, wszystko ok. Była drobna stłuczka, nikomu nic się nie stało. Rozbite lampy i zderzaki. Uważajcie na drogach, bo deszcz i ślisko".

Na miejsce przyjechał patrol policji. Funkcjonariusze nie udzielają informacji w tej sprawie. Zdarzeniem drogowym zajmuje się SOP.

(pap)

Fot. PAP/Andrzej Grygiel

Komentarze

do @ Hmm
- najczęście PO_szczekuje jako pierwszy gdy przeczyta o "becie" lub "kurduplu".
2018-10-27 10:08:55
Hmm
Widocznie "Jar i unek" jeszcze Nie spal - skoro dalej na Cos czy Kogos "szsz czekal"...!!
2018-10-26 23:51:11
Czyzby to ten sam kierowca...
Co ostatnio...?? A moze "Licho nie spi i na razie tylko trenuja"... tzn. do 3 x sztuka na terenie Polski ???
2018-10-26 23:43:58
do @ Jaruna
- PO_sczekał jako piąty!...Chlał czy jeszcze spał?
2018-10-26 20:05:22
Jarun
Brocha jechała w trzy limuzyny do domu w ważnej sprawie, chciała zrobić rosół dla prezesa.
2018-10-26 15:40:32
Ciapuła
Pani "kraksa" po raz kolejny jechała na prywatę do domu rządowymi samochodami za które płaci podatnik czyli ja i oczywiście panowie kierowcy zrobili dzwon, za który teraz my zapłacimy a nie "pani kraksa" a tak na marginesie to jakim prawem pisowski kacyk korzysta z rządowych limuzyn za to powinna się wziąć prokuratura ale ta od Ziobry obarczy winą tego pierwszego nieszczęśnika "cywila" i będzie gnoić faceta do upadłego.
2018-10-26 11:46:49
szamanka
Klątwa wisi nad Broszką. To za gnębienie kierowcy-Sebastiana i pogardę wobec kalek w Sejmie. Zło wraca!
2018-10-26 10:05:47
walą w biały dzień
już nawet nie trzeba im wyjeżdżać czy zajeżdżać sami walą w biały dzień