poniedziałek, 26 października 2020.
Strona główna > Kraj > Rafał Trzaskowski zainaugurował działalność ruchu „Wspólna Polska”

Rafał Trzaskowski zainaugurował działalność ruchu „Wspólna Polska”

Rafał Trzaskowski zainaugurował działalność ruchu „Wspólna Polska”
Data publikacji: 2020-10-17 18:38
Ostatnia aktualizacja: 2020-10-18 08:18
Wywietleń: 270 479636

Rafał Trzaskowski zainaugurował w sobotę (17 października) w Warszawie działalność ruchu społecznego "Wspólna Polska". Jak zaznaczył, "wierzy, że są wartości i sprawy wspólne dla nas wszystkich".

- Powołujemy ruch, który chce Polski, w której każdy ma takie same prawa i obowiązki, niezależnie od narodowości, wyznawanej religii, poglądów politycznych, pochodzenia czy orientacji seksualnej - podkreślił.

Zapowiedział dalszą walkę o praworządność, podjęcie doraźnych kroków w walce z epidemią, zbieranie podpisów pod ustawą dotycząca edukacji, wspieranie walki z katastrofą klimatyczną oraz walkę o miejsca pracy.

- Trzeba nam po stronie opozycyjnej większej profesjonalizacji i silniejszych partnerskich kontaktów z organizacjami, które bronią praworządności, walczą o prawa kobiet, mniejszości, osób z niepełnosprawnościami, walczą z ociepleniem klimatycznym - zaznaczył Trzaskowski. Jak dodał, "trzeba walczyć w obronie wszystkich atakowanych przez rząd: nauczycieli, lekarzy, samozatrudnionych. Żeby wygrać kolejne wybory trzeba więcej wiedzy, instrumentów, ale także większej aktywności ludzi dobrej woli".  

- Ścigajmy się poprzez działanie, a nie poprzez pretensje, czy niezdrową rywalizację. Dziś w najtrudniejszym czasie powinniśmy znowu być razem i przygotować się do ciężkiej organicznej pracy. Nie da nam ona rezultatów natychmiast. Ale w końcu dam nam zwycięstwo - powiedział.

(p)

Fot. Twitter/Ruch Wspólna Polska

 

Komentarze

Itd. Nie znasz języka polskiego, więc nie jesteś Polakiem.
A jak nie jesteś Polakiem, to wiadomo kim, he, he
2020-10-18 00:41:55
W zyciu Warszawy
Z Komunistami i PO-stkomunistami oraz reszta Lewactwa...???
2020-10-17 23:23:04
Edek
A ścieki do Wisły dalej płyną .Jako prezydent miasta powinien w pierwszej kolejności zająć się tym problemem .A gdzie są ci wszyscy ekolodzy którzy przy byle okazji protestują ???????Czy to im nie przeszkadza ?????Widać z tego że ekologia to też polityka .
2020-10-17 21:51:13
abc
Teczowy rafal mowi w kilkujezykach.Ale slucha tylko po niemiecku.
2020-10-17 21:39:37
itd
Paleciarz Trzaskowski-Czajka prezydent wszystkich-ss-synow ubeckich/matka ubeczka TW justyna/ popiera go walesa,komor,ryzy z bruxelki,cimoszka,thun,millerholland,sbeki,bandyciicala ubecja.
2020-10-17 21:36:49
Quistorp
A tak ogólnie, z całym szacunkiem dla dobrych intencji, tu pobrzmiewają same komunały. Wypisz wymaluj Patriotyczny Ruch Odrodzenia Narodowego, obwołanego przez gen w czarnych okularach. Najpierw pojawia się Wódz, potem program, a na końcu szukamy aktywności ludzi dobrej woli".
2020-10-17 19:33:04

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Finał Nagrody Gryfia 2020

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy boisz się zakażenia koronawirusem?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie