czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Kraj > Polska idzie śladem Grecji

Polska idzie śladem Grecji

Polska idzie śladem Grecji
Data publikacji: 2015-12-07 21:25
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-09 23:24
Wywietleń: 1835 46872

Rząd PiS jest coraz większym zakładnikiem wyborczych obietnic, a ich realizacja może spowodować psucie finansów oraz gospodarki - ocenia europoseł Janusz Lewandowski (PO). PiS będzie działał na rzecz rozwoju, to PO zostawiła nasz kraj z ogromnym deficytem - odpowiada Maks Kraczkowski.

Zdaniem Lewandowskiego, da się zauważyć zadziwiające podobieństwo między tym, co zapowiada polski rząd, a "repertuarem podatków i wydatków w Grecji". Dodał, że uderzające podobieństwo między Polską a Grecją widać też, jeśli chodzi o zapowiadane podatki. Jak mówił, grecki rząd dodatkowych wpływów podatkowych szukał bowiem w hipermarketach i bankach.

Wiceszef sejmowej komisji gospodarki i rozwoju Maks Kraczkowski (PiS) odnosząc się do zarzutów Lewandowskiego  powiedział, że Polakom należałoby życzyć tak wysokich emerytur czy pomocy socjalnej, jakie wypłacane są w pokryzysowej Grecji. - Naszej sytuacji gospodarczej nie należy jednak porównywać jeden do jednego z Grecją. Grecja przespała swój czas na rozwój w Europie, podczas gdy Polska ciągle się rozwija - podkreślił. (pap)

Fot. Marek Klasa

Więcej we wtorkowym „Kurierze Szczecińskim”.

 

 

Komentarze

krzysiek
Wysrarczy być posłem , potem posłem do ue - żeby zawsze szkodzić Polakom , tym , którzy jak frajerzy poszli na wybory i ulegli kłamliwym gadkom - bce rawno pis ,czy po TAK JAŚNIE WIELMOŻNI POLITYCY !!!
2015-12-09 20:23:51
@Pszczółka Maja
Czas rozliczać i patrzeć na ręce nowym rządzącym. A tymczasem wygląda na to, że ludzie za flaszkę i 500 złotych są w stanie bronić każdej podłości. A! I nie ma województwa szczecińskiego.
2015-12-09 06:25:36
Krolowa Ula,
Genio..., smieje sie ten Kto smieje sie ostatni - BZZZZ... ! !
2015-12-08 23:56:45
Gienio
Oj glupiutka ty pszczolko, glupiutka. Poczeka do Swiat Wielkasnocnych, a sie przekonasz jaka to bieda bedzie.
2015-12-08 15:32:25
Pszczolka Maja,
Panie ( PO ) Lewandowski..., jak Polska nie PO-szla w ostatnich przez Was Rzadzonych 8-iu latach, roznego rodzaju Aferami... sladem Grecji, to tym bardziej teraz, dzieki PiS-owi Polsce to nie grozi ! Tego typu Bajki... to mozesz Pan opowiadac malym dzieciom w Przedszkolach i to calego Wojewodztwa Szczecinskiego ! !
2015-12-07 23:21:41

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”