wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Kraj > Pobicie aktora w Warszawie. Interweniuje minister

Pobicie aktora w Warszawie. Interweniuje minister

Pobicie aktora w Warszawie. Interweniuje minister
Data publikacji: 2018-01-19 13:04
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-01 15:16
Wywietleń: 1021 310347
Minister sprawiedliwości Patryk Jaki zapowiedział, że wystąpi o nadzór ministerstwa sprawiedliwości w sprawie pobicia aktora Krzysztofa Pieczyńskiego. Jak napisał na Twitterze, Warszawa powinna być miastem bezpiecznym.

Pieczyński został pobity w środę w centrum Warszawy. Aktor zrelacjonował zdarzenie w Polsat News. Jak mówił, napastnik nazwał go „pedałem”, zaczął kopać i uderzył pięścią w twarz. Aktor się bronił.

– Usłyszałem od niego, że w innych krajach, takich jak ja się likwiduje. Zapytałem – za co mnie tak nienawidzisz? Bo masz czerwoną kurtkę, bo masz 70 lat, a ubierasz się jak 14-latek – usłyszał.

Do sprawy odniósł się Patryk Jaki: „Pobicie Krzysztofa Pieczyńskiego to skandal. Musimy z takimi zachowaniami walczyć. Poproszę o nadzór MS nad tą sprawą” – napisał na Twitterze. Jak zaznaczył, Warszawa musi być miastem bezpiecznym.

(pap)

Fot. Facebook/Krzysztof Pieczyński

Komentarze

Ruina
A co to takiego że dostał w gębę chyba zasłużył i żeby z tym do ministerstwa ?..
2018-01-22 16:55:31
Jarun
Tylko dlatego, że aktor dostał po mordzie to od razu Patryk Jaki usłużny chłopczyk w roli ministra sprawiedliwości zajmuje się...szarpaniną? Nie ma poważniejszych spraw Patryk, czy mu nie dają poważniejsze sprawy ze względu na brak doświadczenia? Patryś to magister politologi, który ośmieszył się wzywając Hankę Waltzową na przesłuchanie, a ta go olała.
2018-01-19 17:32:28
Umorzyć
Jeden " psychiczny" nie lubi czerwonych kurtek i pedałów , a drugi "psychiczny" nie lubi katolików. Pech chciał , że się spotkali na ulicy. Sprawa do umorzenia.
2018-01-19 16:29:21
Sptkanie psycholo.
Pieczyński jak chce załatwić sobie dobrze płatną rolę w filmie to pluje na kościół katolicki i Polskę. Ktoś zapyta dlaczego ? Dlatego , że najważniejszą osobą w Polsce do rozdawania ról jest znana lewaczka Agnieszka Holland. Jej żydowskie pochodzenie to wielke znajomości w Hollywood. Ona załatwia dobre role w HBO i Canal+ tylko lewakom i zbokom. A wczoraj w Warszawie spotkało się na ulicy dwóch psycholi : prawicowy i lewicowy. Wynik tego starcia to żadna sensacja.
2018-01-19 16:13:02
OBSERWATOR(R)
Krzysiek to znany prowokator.On sam zlecił pobicie samego siebie , aby wywołać temat i zaistnieć w mediach.To jest coś w rodzaju heppeningu i teraz robi skutecznie z siebie ofiarę.Jego poobijana morda teraz we wszystkich mediach. Ale za jego poglądy to mu się należało od dawna lanie.
2018-01-19 13:47:51

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”