sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Kraj > PiS: Będzie resort gospodarki morskiej

PiS: Będzie resort gospodarki morskiej

PiS: Będzie resort gospodarki morskiej
Data publikacji: 2015-08-01 15:35
Wywietleń: 889 3477

- Utworzymy Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej - mówi poseł Leszek Dobrzyński. To zapowiedź Prawa i Sprawiedliwości, którą partia zrealizuje, jak dojdzie do władzy. - Dziś sprawy żeglugi śródlądowej są włączone do Ministerstwa Środowiska. To musi się zmienić. Bez tego port szczeciński nie będzie się rozwijał - dodaje poseł Michał Jach.

Ministerstwo Gospodarki Morskiej zostało utworzone w okresie rządów PiS (lata 2005-2007). Później zostało zlikwidowane. Tematyka morska znajduje się dziś w głównie w resorcie infrastruktury i rozwoju, a częściowo także w Ministerstwie Środowiska. ©℗

(masz)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”