niedziela, 22 lipca 2018.
Strona główna > Kraj > Menedżer zmiany

Menedżer zmiany

Menedżer zmiany
Data publikacji: 2015-09-09 20:19
Ostatnia aktualizacja: 2015-09-13 17:28
Wywietleń: 1305 19479

Prezes PiS Jarosław Kaczyński został Człowiekiem Roku dorocznego Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju. - Mam nadzieję, że ta nagroda jest symptomem bardzo ważnej zmiany w Polsce – mówił polityk odbierając wyróżnienie, przyznane mu przez radę Forum. W laudacji redaktor naczelny tygodnika „W sieci” Jacek Karnowski nazwał Kaczyńskiego „menedżerem zmiany” jaka dokonuje się w Polsce.

- Mam nadzieję, że ta nagroda jest symptomatyczna; jest symptomem pewnej zmiany, bardzo ważnej zmiany - że coś niedobrego w naszej historii, w naszym życiu publicznym, coś co trwało już wiele lat, kończy się, że wracamy do normalności – powiedział Kaczyński dziękując za nagrodę.

- Normalności, gdzie są różne poglądy, które muszą się ścierać; normalności, w której mamy do czynienia z rządzącymi i tymi, którzy są w opozycji, ale to wszystko jednak funkcjonuje w ramach takiego mechanizmu, który zakłada wzajemną akceptację; właśnie akceptację demokracji, ze wszystkimi jej narowami, bo są one niemałe, ale także z tym, o czym powiedział kiedyś Churchill: zły ustrój, ale lepszego nikt nie wymyślił – dodał prezes PiS.

Laudację, w której znalazły się główne motywy przyznania nagrody Kaczyńskiemu, wygłosił redaktor naczelny tygodnika „W sieci” Jacek Karnowski, który podkreślił, że przyznająca nagrodę rada, która składa się z osób o bardzo różnych biografiach, wybrała tegorocznego laureata jednogłośnie.

- Motywy wydają się oczywiste. To jest rok zmiany, rok przełomu. Jarosław Kaczyński jest wielkim menedżerem tej zmiany – to on wskazał kandydata na prezydenta, to on poprowadził kampanię, które przejdzie do historii jako przykład wielkiego sukcesu, niespodziewanego sukcesu – mówił dziennikarz. (pap)

Na zdjęciu: Prezes PiS powiedział, że nagroda w Krynicy zaskoczyła go.  Fot. PAP/Grzegorz Momot

Więcej w czwartkowym „Kurierze Szczecińskim”.

Komentarze

Wawrzek
Tak, tak czas byłoby aby PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ POWRÓCIŁY DO SĄDÓW a do Sejmu POLITYCY właściwych wymiarów a nie kłamcy i oszuści wyborczy. Co to za nazwa partii? PO? albo PiS?. Mnie zawsze Platforma kojarzy się z transportem nie zawsze świeżego towaru, może i tu coś w tym jest?
2015-09-13 14:04:45
w-PiS-anka,
Czas wiec najwyzszy, by w RP roku 2015-go...zaczelo wreszcie i nareszcie obowiazywac - Prawo i Sprawiedliwosc ! !
2015-09-09 22:07:42

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Józef Miszczuk
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy