niedziela, 24 czerwca 2018.
Strona główna > Kraj > Kaczyński: musimy budować Polskę sprawiedliwą i nowoczesną

Kaczyński: musimy budować Polskę sprawiedliwą i nowoczesną

Data publikacji: 0001-01-01 00:00
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-11 14:01
Wywietleń: 663 273338

Komentarze

Jarun
Sprawiedliwa Polska. Dla swoich pisowców 90 tys. zł miesięcznie - dla reszty (hołoty) 1700-2500 zł. Najważniejsze w państwie to nie ludzie i ich warunki bytowe, tylko miesięcznice, katastrofa smoleńska, Amber-Gold i gnojenie Tuska. Śmieszne pacynki powsadzane na najwyższe stołki w państwie nie potrafią samodzielnie myśleć. Płaszczą się przed kurduplem. Nic to jak mawiał pan Wołodyjowski, jeżeli w Szczecinie ruszy stocznia to "warszawa" może się żreć i łby sobie urywać. PS. Pajacujący Nitras, skrzeczący Budka, szczurowaty Schetyna, tępy Neuman to "bohaterowie" nie z mojej bajki nawet jak książkowe nikczemniki.
2017-07-05 11:45:25
:)
@@abcd tak sobie to tłumacz, a pewien senator sie smieje jak slyszy twoje bzdury, nie dysktujcie z oplacanmi trolami, to nie ma sensu NIE KARMIC TROLI !!!
2017-07-03 13:08:14
Skajper
@Jarun obecna sytuacja to w duzej mierze wina wyborcow Partii Razem przez ktorych lewica stracila 11% ,gdyby nie oni nie bylo by samodzielnej wiekszosci w obecnym sejmie, wybory prezydenckie takze mialy na to wplyw jesli by Komorowski bardziej przylozyl sie do kampanii to by mogl blokowac szkodliwe ustawy a tak jest to co jest, jak chcesz merytorycznie podyskutowac zapraszamy na forum polskich wiezowcow dział biznes ekonomia polityka ;-)
2017-07-03 13:02:16
Jarun
Szukanie wroga zewnętrznego na dłuższą metę nie przejdzie. Teraz Kaczor wymyślił, żeby szkopy płacili odszkodowanie. A za rozbiór Polski i 123 lata niewoli - to wuj?. Ot tak - rzucił temat, jak ochłap dla mediów. Katastrofa smoleńska się przejadła, więc reżymowa telewizja milczy. Braciszek tylko raz w miesiącu "rozpacza" ale zawsze publicznie. Potem z taboretu przemawia do sekty smoleńskiej i mówi, że "prawda jest coraz bliżej"... podobnie jak ziemia obiecana. Pisiory jak w Korei Płn. głośno zawodzą albo...won od koryta! Prezes nie uznaje nieposłuszeństwa. A spróbuj się uśmiechnąć i nie ma cię w rządzie i spółkach skarbu państwa za 90 tys. zł. Każdy więc ma chusteczkę i głośno smarka na znak żałoby. Gnojenie Tuska weszło kurduplowi w krew. Jak w reżymowej telewizji coś złego na PO nie powiedzą - to paranoik z Żoliborza jest niepocieszony. Chociaż Hankę Gronkiewicz styrać...ale Prokuratura nic na nią nie ma, bo by dawno siedziała. Mały, podły człowiek otoczył się miernotami i pochlebcami i na stanowiska powsadzał kukły, które tańczą jak chce kaczorek. To chore...chore państwo pod rządami chorego z nienawiści człowieka.
2017-07-03 12:27:33
Beryl
Taki zamordyzm jak teraz za PiS był ostatnio za czasów PZPR. Polska przestała być wolnym krajem.
2017-07-03 11:51:41
Trzeba umieć ostro pedałować
I tylko to Kaczyński potrafi robić perfekcyjnie, podobno Ziobro również
2017-07-03 11:32:11
Do obserwatora
Musisz udać się na Kreml do Moskwy, albo skorzystać z polskiej filii na Broniewskiego
2017-07-03 11:23:03
gosc
Tymczasem w kosciolch ogloszenia o darmowym wyjezdzie do Warszawy na spotaknie z Trumpem, normalnie jak za komunu zwoza kolektyw robotniczo-chlopski, brak slow coscie zrobili z tym krajem, a trump jest wart naszych "elyt" "dobre" zmiany wszedzie se takie same ....Władimir lubi to,tylko transparentow nie zapomnijcie a i jak tam zniesienie wiz? pewnie 90% polonii w chicago glosowalo na niego bo tam jest centrum tego betonu ktory uciekl z Polski za komuny w stanie wojennym-tacy z nich opozycyjonosci...
2017-07-03 09:22:35
córka leśniczego
Aj-waj patataj...rozlicza ten PiS już dwa lata i nikogo ważnego do "puszki" nie wsadził. A krzyku ile, że oni to już, albo jeszcze szybciej zamkną wszystkich złodziei zwłaszcza tych z PO. Nikogo przez dwa lata nie zamknęli i nie zamkną. Gadają "pod publikę" na użytek własnej propagandy. Naród reżymowej telewizji Kurskiego nie wierzy.
2017-07-02 22:33:59
Daniel
Nie podpisujesz się więc to będzie tak wyglądało, jakbym pisał sam do siebie. Mniejsza z tym. Widocznie jest nowa fobia : strach przed nickiem! (Ja pierwszy to zauważyłem - ja czyli Piotr Jarun). To nie fobia tylko potrzeba zwrócenia uwagi do tego abyś się odezwał i odpowiedział bo tylko tak można nakłonić kogoś do odpowiedzi . Rok po ogłoszeniu audytu rządów PO–PSL został przytoczony temat i co z twojej strony Jarun 2017-07-02 18:13:45 cisza nie potrafisz czy nie chcesz się do tego ustosunkować bo co mało wiedzy posiadasz ?
2017-07-02 21:10:40
dexter
twój patriotyzm kaczko widać po po twoim ojcu i matce oraz jakim byłeś opozycjonistą w stanie wojennym- o reputacji maciory nawet nie warto wspominać,zdrajco Polski
2017-07-02 20:43:38
Vava
Wściekły atak PO-papranego Pruskiego Stronnictwa na PIS, to nic innego jak Schetyny i całej hucpy polityków tego stronnictwa objawy i oznaki chorego i umierającego, a jeszcze drążącego nasz naród, zainfekowanego prusactwem robactwa. W politykach PO j est aż za nadto wiele powodów z przytoczonych niżej rzeczy, które popierają i których się dopuszczają, i jest to dowód na to, że twoi PO-strażnicy dopuszczają się zdrady przeciw naszemu krajowi na rzecz obcego państwa lub obcych państw. Mieszanie ras. Niszczenie jedności rodziny. Zbyt wysokie podatki. Korupcja prawa. Niewola i terror wobec tych, którzy chcą ustrzec Naród przed błędami. Niemoralność, seksualna perwersja, nihilizm, alkoholizm, narkomania, dzieciobójstwo (zwane powszechnie aborcją), zorganizowany na społeczeństwie rabunek, niszczenie waluty poprzez inflację albo lichwiarstwo. Propagowanie obcych kultur oraz jednoczesne spychanie na bok kultury rodzimej. Materializm. Udział w zagranicznych konfliktach. To właśnie Polityczni w naszym kraju Strażnicy interesu obcego państwa i przywódcy goniący za bogactwem i sławą. Niemożliwe, że wszystko co mówią nie jest prawdą, że nie można ogłupiać wszystkich ludzi bez końca, ale można ogłupić wystarczająco dużo, żeby rządzić dużym krajem. A gdyby tak doszli do rządów, topniałyby na powrót dobra publiczne, fabryki i zakłady, przejmowano by za bezcen publiczne dobra, bezrobocie na powrót stałoby się wszechpotężne, a bieda i nędza polskiego społeczeństwa byłaby codziennością polskich ulic i miast. I wtedy też ulice ściekałyby krwią.
2017-07-02 19:52:57
Jarun 2017-07-02 18:13:45
Rok po ogłoszeniu audytu rządów PO–PSL przedstawiciele tamtej władzy wykpiwają miażdżące oceny, dopytując: gdzie wnioski do prokuratury, skoro było tak źle, rozkradano Polskę, tolerowano złodziejstwo? Oczekującym na spektakularne procesy przypomnę więc doniesienia tylko z ostatnich tygodni. Na początku czerwca do aresztu trafia wreszcie prezes Sądu Apelacyjnego w Krakowie. 12 czerwca CBA zatrzymuje byłego szefa Funduszu Ochrony Środowiska, kilka dni temu ta sama służba zgarnia cały 10-osobowy zarząd Grupy Azoty Z.C. Police SA. Wśród zatrzymanych jest szef zachodniopomorskiej PO i jego partyjny kolega. Jednocześnie do 18 wydłuża się lista osób z zarzutami o udział w złodziejskim przejmowaniu warszawskich nieruchomości. Program śledczy telewizji hiszpańskiej (emitowany również w Ameryce Płd.) uznał aferę za tak sensacyjną, że kręci o tym obszerny materiał. Łódzka delegatura CBA tylko w jednym wątku wyłudzeń VAT zatrzymuje 30 osób, w tym Maksymiliana G., byłego prezesa spółki ENEA, a z nim świętokrzyskiego posła SLD Jana C. Tę wyliczankę można ciągnąć długo, ale wystarczy spojrzeć na władze partii, pod rządami której możliwe były te afery. Wiceprzewodnicząca Hanna Gronkiewicz-Waltz, chce czy nie, wkrótce zostanie wezwana przed komisję weryfikacyjną. Syn byłego premiera, Michał Tusk, wygadał się przed komisją śledczą, że tata na długo przed upadłością Amber Gold wiedział, że biznes Plichtów to lipa. Rozpoczętych spraw jest dużo i wszystkie tak rozwojowe, przyznają funkcjonariusze służb, że powinniśmy natychmiast zatrudnić jeszcze przynajmniej tysiąc osób. Nie dziwią więc słowa Grzegorza Schetyny zapowiadające likwidację CBA. Jest tylko mały problem – trzeba najpierw wygrać wybory i zmienić rząd. Na razie szef PO musi się pogodzić z widokiem ludzi z zamazaną twarzą. Niewykluczone, że tak jak w przypadku zarządu Police SA, będą to jego partyjni koledzy.
2017-07-02 19:41:17
Skrzywdzeni
Nieszczęśliwi z powodu sukcesów Polski ojkofobowie zorganizowali sobie klakierskie widowisko w kontrze do kongresu Prawa i Sprawiedliwości. Motywem przewodnim wystąpienia lidera tego spędu – niejakiego Schetyny – wydaje się rozdzieranie szat nad losem „pokrzywdzonych”. Kogóż to ów brzydki PiS tak ukrzywdził? Ano postawione w stan oskarżenia: 1) całe zgraje „biznesmenów” podejmujących nienależny zwrot podatku VAT; 2) gangi handlarzy paliwami „na czarno” i na wielką skalę; 3) mafie prawniczo urzędnicze kradnące nieruchomości pod pretekstem reprywatyzacji. Straty Polski z powodu zaradności tych na ogół powiązanych z PO-PSL spryciarzy mierzy się w miliardach złotych. Do tego doliczyć można „drobnych” oszustów gospodarczych (w tym prezesa sądu) na wymiar kilku lub kilkudziesięciu milionów. Niejaki Schetyna myślał też pewno o ubolach, którym uprzywilejowane emerytury sprowadzono do poziomu średniego świadczenia ZUS. Spowodowało to skokowy wzrost wszystkich wskaźników makroekonomicznych – PKB, konsumpcji, produkcji oraz spadek bezrobocia. Na dokładkę starczyło na 500 zł na każde dziecko w rodzinach ubogich oraz na każde od drugiego w pozostałych rodzinach. Wszystko to tylko przez znaczące ograniczenie kradzieży i „skrzywdzenie” złodziei. Kolejnymi „skrzywdzonymi” byli niewątpliwie zwolnieni ze stanowisk „krewni i znajomi królika” spod znaku PO-PSL. Na całym świecie każda ekipa wygrywająca wybory obsadza kluczowe stanowiska swoimi ludźmi. PO robiła tak samo ale według Schetyny PiS powinien pozostawić przedstawicieli „opozycji totalnej” i tym sposobem popełnić samobójstwo polityczne.
2017-07-02 19:34:18
mur-za
Bez histerii dzieciaczku ! I tak całymi dniami siedzisz przy kompie -to nic ci nie grozi, co najwyżej całkowite zidiocenie, żylaki (w tym odbytu) i skrzywienie kręgosłupa.
2017-07-02 19:13:41
Krzystek chce imigrantów
Deklaracja 12 prezydentów dużych polskich miast: Migrację trzeba wspierać. Wspólnie jesteśmy w stanie wypracować odpowiednią kulturę przyjęcia migrantów – czytamy w deklaracji prezydentów o współdziałaniu miast Unii Metropolii Polskich. Deklarację podpisali: Tadeusz Truskolaski Prezydent Miasta Białegostoku, Rafał Bruski Prezydent Miasta Bydgoszczy, Paweł Adamowicz Prezydent Miasta Gdańska, Marcin Krupa Prezydent Miasta Katowice, Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa, Krzysztof Żuk Prezydent Miasta Lublin, Hanna Zdanowska Prezydent Miasta Łodzi, Jacek Jaśkowiak Prezydent Miasta Poznania, Tadeusz Ferenc Prezydent Miasta Rzeszowa, Piotr Krzystek Prezydent Miasta Szczecin, Hanna Gronkiewicz-Waltz Prezydent M.St. Warszawy, Rafał Dutkiewicz Prezydent Wrocławia!!
2017-07-02 18:36:47
Jarun
Nie podpisujesz się więc to będzie tak wyglądało, jakbym pisał sam do siebie. Mniejsza z tym. Widocznie jest nowa fobia : strach przed nickiem! (Ja pierwszy to zauważyłem - ja czyli Piotr Jarun) Ja nie zaprzeczam, że PO do spółki z PSL-em to skorumpowani karierowicze, złodzieje i łajdaki. Należy ich rozliczyć! I co? I nic ? A Amber Gold wsadzili "słupa" który ze strachu o własne życie milczy albo mówi nie na temat: Gdzie Jest Forsa!? Sędziowie, prokuratorzy i ABW umoczona w sprawę afery dwa lata nie jest rozliczona i PiS nie zamierza rozliczać. Dla oka "szarpną" płotkę, pogrożą w telewizji i nic nie zrobią. Afera z kamienicami w Warszawie - to dlaczego Hanna Gronkowiec nie siedzi? Nie mają nic na Hankę - tylko ujadają: winna, winna. Posadźcie ją! Ale małe, podłe pisiorki za wszelką cenę chcą zgnoić. Wezwanie na komisje, a Hanka na to: walę waszą komisję ! -To ukarzemy!-Wała wam zapłacę! I zobaczycie, że nie zapłaci i nic jej nie zrobią. Hanka to profesor prawa i takiego (wicka)Jaki to ona łyka bez popitki.
2017-07-02 18:13:45
Jarun 2017-07-02 12:34:01
Ośmioletnie rządy Platformy Obywatelskiej obfitowały w wiele afer i skandali związanych z politykami tej partii, nie tylko na szczeblu centralnym, ale też lokalnym. Były to rządy wielkich afer: afera hazardowa, afera Amber Gold, Infoafera, afera podsłuchowa, czy afera Beaty Sawickiej, która wybuchła jeszcze przed objęciem władzy przez PO. Nieudolne rządy PO doprowadziły do zamknięcia polskich stoczni, czyli afery stoczniowej. Platforma Obywatelska zabrała też Polakom 150 mld oszczędności zgromadzonych w OFE aby spłacić część zadłużenia ZUS. Donald Tusk stwierdził wtedy, że pieniądze wpłacane na konta OFE nie należą do obywateli.Masz teraz pole do działania i wypowiedzi co ty na to ?
2017-07-02 17:37:37
obserwator
Proszę o poradę. Chciałbym zapisać się do PISU. Czy ktoś wie gdzie mam się udać w Ciecinie aby złożyć deklarację członkowską? Chciałbym aktywnie uczestniczyć w zmianach zachodzących w naszym kraju i tępić werbalnie PO , Nowoczesną i KOD Aa także TK i elitę sędziowską z poprzedniego układu PZPR , PO/PSL. Brawo PIS , brawo Ja , brawo TY.
2017-07-02 15:29:40
@abcd
SKOKI to afera WSI, PO i "bula i nadzieji"! 3 mld zł to straty w SKOK Wołomin w którym brylowali byli żołnierze z WSI zamieszani w aferę "Pro civili"!
2017-07-02 14:32:36
@Jarun
"Mijają dwa lat rządów PiS-u a kaczyści niczego nie zrobili." Tytanie intelektu i bystry obserwatorze nadal nie zawodzisz w swoich ocenach. Przepraszam ale już nie mogę powstrzymać śmiechu, więc ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha!
2017-07-02 14:17:24
Jarun
Mijają dwa lat rządów PiS-u a kaczyści niczego nie zrobili. Ciągle narzekają jakie to PO było złe. Zgoda - ale teraz pokażcie jak naprawiacie błędy. Zbrzydło mi już oglądanie comiesięcznej szopki dla smoleńskiej sekty i prezesa, który od siedmiu lat wykrzykuje to samo: "Prawda jest coraz bliżej". Zamieniliśmy oszusta na paranoika.
2017-07-02 12:34:01
do @ Jarun-a
Cyt; „Będziemy budować Polskę i damy swoim pisiorkom po 90 tys. zł i więcej, a hołocie do 2 tys.zł.“.... Do PO_tłuka;...Graś zarabiał po 110 tys. zł.miesiecznei na fikcjyjnym stołku w elektrowni atomowej,której NIGDY NIE WYBUDOWALI,...PO_tłuki nawet rejonu gdzie miała być PO_stawiona nie wyznaczyli.. Mucha... ile zarabiała na stołku ministerstwa sportu? .....Bieńkowska, która twierdziła, że za takie pieniądze w Polsce tylko idiota.... Bierze teraz w Euro miesięcznie tyle, ile Sadurska w ciągu roku... Zal dupę ściska PO_matołkom, że to nie ONI przy kasie :) stąd takie parcie na władzę..... i powrót do korytka...... P.S,.. Wicepremier Morawiecki zamienił 300 tysięcy miesięcznie uPO_sażenia swego PO_przednika na 12.5 tysiąca.
2017-07-02 10:33:41
abcd
Kiedy komisja sledzcza ds. SKOKOW? juz podatnicy czyli wy wyplacili tym januszom bankowosci 5 mld zł tylko i wylacznie dlatego ze skok obejmuje bankowy fundusz gwarancyjny,a kolejne skoki upadaja , gdyby nie to to byla by afera 10 razy gorsza od amber gold a tak cisza, amber gold byl na liscie knf -komisji nazdoru finansowego i nikt normalny lub majacy podstawy wiedzy ekonomicznej nie dal sie na to nabrac, nabrali sie w wiekszosci starsi ludzi niemajacy pojecia o ekonomii, mysleli ze jak ktos ma biuro w centrum miasta i nie stoi przed nim policja to bedzie legalne hahhaa co za naiwny narod,
2017-07-02 08:54:23
@ @ W. CZ. Jarun
Muf mi miszczu i nie jakiś /ty cymbale/ tylko Ja - najświatlejszy intelektualista ze Szczecina.
2017-07-02 00:08:18
hehehe
100% kongresu PiS poświęcone gospodarce, sprawom Polaków i Polski... ....i 100% kongresu PO poświęcone PiS.
2017-07-02 00:08:03
@Jarun
Bardzo wnikliwa analiza, bardzo! Od razu widać, że to jakiś tytan intelektu i bystry obserwator pisał.
2017-07-01 22:55:08
Jarun
Będziemy budować Polskę i damy swoim pisiorkom po 90 tys. zł i więcej, a hołocie do 2 tys.zł. No i co...dobra zmiana ? W każdym razie trzeba jeszcze Ryżego zgnoić i Hankę "szturchać". Byłbym zapomniał o Bolku...oberwie kapuś na miesięcznicy - to za to, że wywalił braciszków z rządu.
2017-07-01 21:11:24
@Gość
Mało tego! Stan wojenny wprowadził!
2017-07-01 20:48:33
@stop kaczyzmowi
Taak! I dlatego im przyciągnęli wojska amerykańskie pod granicę... czekam na dalsze rewelacje z psychiatryka :)
2017-07-01 20:42:29
vera
Może Kaczyński opowiedziałby coś o swoim udziale w aferach Telegrafu, Art-B oraz FOZZ kiedy to okradł miliony Polaków
2017-07-01 20:36:54
fakt
W pedałowaniu Kaczyński rzeczywiście jest dobry od wielu lat
2017-07-01 20:12:16
co PiS chcę zafundować Polakom
Na początek 23 zł abonamentu za TVP, wzost oplaty paliwowej o 20% oraz podatek węglowy do rachunków za prąd
2017-07-01 19:50:45
stop kaczyzmowi
Obecna władza służy ruskim nie Polsce
2017-07-01 19:43:49
Gość
Sabotażysta, co się zasłużył w rujnowaniu polskiego przemysłu, teraz obwieszcza, że Polskę zbuduje...paszoł won Solidaruchu.
2017-07-01 18:57:56

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy