niedziela, 19 sierpnia 2018.
Strona główna > Gospodarka > Złoty Akant za stoisko

Złoty Akant za stoisko

Złoty Akant za stoisko
Data publikacji: 2016-02-14 14:22
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 1130 120034

Stoisko Pomorza Zachodniego na Targach Regionów i Produktów Turystycznych w Poznaniu zdobyło statuetkę Złotego Akanta. W konkursie „Acanthus Aureus" otrzymują ją ekspozycje najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej wystawcy.

Na 27. już, ale po raz pierwszy odbywającym się nie jesienią, lecz na przedwiośniu Tour Salonie tradycyjnie swoje atrakcje pokazywało 12-14 lutego i nasze województwo. Stoisko przygotowała i prowadziła Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna. Wraz z nią w targach uczestniczyli: Kołobrzeg, Koszalin, Świnoujście, Świdwin, Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego, Świnoujska Organizacja Turystyczna oraz Park Edukacji i Rozrywki „Leonardia" z Krup koło Darłowa, w którego namiocie były urządzane gry.

Prezentacja Pomorza Zachodniego na tegorocznym Tour Salonie została nagrodzona statuetką Złotego Akanta. W konkursie „Acanthus Aureus" otrzymują ją stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji podczas targów strategii marketingowej wystawcy.

Celem konkursu „Acanthus Aureus" ", który od 2003 roku organizują Międzynarodowe Targi Poznańskie, jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, sprzyjających bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślających pozytywny wizerunek wystawcy.Kapituła ocenia m.in.: cele uczestnictwa w targach z punktu widzenia strategii marketingowej, scenariusz stoiska, koncepcję przestrzenną oraz układu graficznego eksponatów i etalażu.

(mag)

Złoty Akant za stoisko Złoty Akant za stoisko

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
25
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Samotny strajk
Water Show Szczecin 2018
Pyromagic 2018: Fajerwerki wystrzeliły
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy