poniedziałek, 18 czerwca 2018.
Strona główna > Gospodarka > Wieczór z Euroafriką

Wieczór z Euroafriką [GALERIA]

Wieczór z Euroafriką
Data publikacji: 2016-09-17 10:23
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 2261 155306

Euroafrica, jedna z największych firm mających swoją siedzibę w Szczecinie, istnieje od września 1991 r. W piątek (16 września) firma obchodziła swoje 25-lecie. W uroczystościach wzięła udział liczna załoga oraz goście z kraju i zagranicy.

Hol Filharmonii Szczecińskiej zamienił się w tym dniu w ekskluzywną restaurację. Tu przywitano gości i podjęto wykwintną kolacją. Po niej uroczystości przeniosły się do sali koncertowej. Dyrektor naczelny Jacek Wiśniewski przypomniał pokrótce historię powstania firmy, jej kierunki działania. Nadmienił, że w 2002 r. udziały w firmie zostały objęte przez strategicznego inwestora - Hannę i Andrzeja Hass. Podziękował za współpracę kooperantom i pracownikom firmy.

Życzenia dalszego rozwoju Euroafriki przekazali m.in. prezydent Szczecina Piotr Krzystek oraz marszałek województwa Olgierd Geblewicz. Marszałek odznaczył Andrzeja Hassa Odznaką Gryfa Zachodniopomorskiego. 25 pracowników z 25-letnim stażem pracy otrzymało od kierownictwa firmy dyplomy oraz upominki.

Później był występ gwiazdy wieczoru - Margaret, której towarzyszył wokalista, producent muzyczny John James. W roli konferansjera wystąpił Artur Orzech. A po koncercie rozpoczęły się tańce, do których przygrywała Orkiestra Eliasza.

(a)

Fot. Robert Stachnik

Więcej zdjęć z wydarzenia w naszej galerii

Komentarze

Sliczna buziunia
...tab pierwsza z prawej. Tylko marynarka jak by po młodszym bracie
2016-09-20 11:57:00
bolo
do @ Somera,Waldiego, Sala i innych „eSmanów“-płaczków. - żal wam „cztery litery sciska“? Macie teraz szanse, o której mówił Komorowski i o które walczyliście - wyjechać na Zachód!!! Na „rupiecie nie statki“ to za komuny żaden „pierwszy“ by was nie zagonił, taka „duma robotnicza“ was rozpierała. Teraz zapylasz w zenzie i cieszysz się iż ta łajba jeszcze pływa i ty masz „papu“. Beczą ci co mieli na sztandarze w walce „o demokrację“; „pkt 7. a za każdy dzień strajku......itd.“ Trzeba było zapi...lać i dbać o „własny zakład pracy“, a nie wozić taczkami tych „trzymających z czerwonymi“. Okazali się (czerwoni) bardziej wykształceni i rozsądni od tych co polecieli na „tak trzymajcie i nie popuszczajcie“.Widzicie „płaczki PO komunie“ iż na was wystarczy „demokracja“, nie skaczecie już przez płot chociaż wolno, komitety nie płoną, „mielony z krylem“ i „sztukamięs“ także smakuje mimo iż macie „jednakowe żołądki“. Nie piszę więcej - daliście się wyr...ać bez mydła. Czuliście raz „wadze“ gdy mogliście do takich jak ja powiedzieć; „czuj się zwolniony“. Zaczynałem ponownie od „strzyżenia psów“ u „martinów“, obecnie mam emeryturę, nie mam już rodziny ani kraju który bym nazwał ojczyzną. To was także może spotkać, ale już "przy demokracji".
2016-09-19 09:58:11
Cypryjska nie polska
Firma od paru ładnych lat jest firmą cypryjską, a nie polską. Centrala jest na Cyprze i jest wpisana do cypryjskiego rejestru przedsiębiorców. To już nie jest firma polska!
2016-09-19 09:37:16
Sommer
Podobno trwają sprawy związane ze śmiercią marynarzy, ale co tam, bawimy się
2016-09-18 13:58:13
Waldy
Ta firma to ma same stare rupiecie a nie statki, smierc oficerow wciaz nie wyjasniona co tu swietowac?
2016-09-18 08:55:57
Sal
Trzymanie z czerwonymi zawsze się opłacało, opłaca i opłacać będzie. Taki mamy klimat.
2016-09-18 00:03:14
Edyta się bawi
Widać, że czasami warto dać się zatrzymać ABW i trzymać z czerwonymi ;)
2016-09-17 11:50:04

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Finalistki Gryfii na plenerze literackim
Plener literacki wystartował
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy