Wtorek, 30 maja 2023 r. 
18 szczecin
REKLAMA

Targi pracy w Netto Arenie. Pracodawcy zaoferują ponad tysiąc ofert

Data publikacji: 23 maja 2023 r. 14:42
Ostatnia aktualizacja: 23 maja 2023 r. 15:06
Targi pracy w Netto Arenie. Pracodawcy zaoferują ponad tysiąc ofert
Targi pracy odwiedza nawet pięć tysięcy poszukujących etatu, stażu lub praktyk. Fot. Dariusz Gorajski  

94 pracodawców, ponad tysiąc ofert pracy, praktyk i stażów - już w środę 24 maja w hali Netto Arena w Szczecinie odbędzie się 19. edycja zachodniopomorskich targów pracy. 

Targi pracy to znakomita okazja dla pracodawców i osób poszukujących pracy na spotkanie się i nawiązanie kontaktów zawodowych. Nie zabraknie ofert dla wykwalifikowanych specjalistów i pracowników produkcji, ale także dla tych, którzy dopiero rozpoczynają życie zawodowe: są chętni do przyuczenia, odbycia stażu, czy praktyki.

- Pojawi się 94 pracodawców m.in.: z branży produkcyjnej, morskiej, handlowej, stoczniowej, energetycznej, spożywczej, budowlanej, IT, kurierskiej, e-commerce, finansowej, medycznej czy SSC/BPO. Wśród wystawców znajdą się także agencje pośrednictwa pracy poszukujące pracowników na rynki zagraniczne do Niemiec, czy Holandii – mówi Maciej Patynowski – koordynator przedsięwzięcia z Polskiej Fundacji Społeczeństwa Przedsiębiorczego.

Zainteresowani karierą w służbach mundurowych będą mogli zapoznać się z ofertami pracy w np. wojsku, służbie więziennej czy policji. Zaprezentują się także instytucje oferujące porady: Zakład Ubezpieczeń Społecznych,  Wojewódzki Urząd Pracy, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Przedstawiciele Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Szczecinie przygotowali bogatą ofertę kursów zawodowych dla młodzieży i dorosłych, a eksperci z NSZZ " Solidarność" Pomorza Zachodniego udzielą porad prawnych z zakresu prawa pracy. 

Na targi można się wybrać w godz. 10-16. Wstęp jest bezpłatny. 

(kel)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA