wtorek, 26 maja 2020.
Strona główna > Gospodarka > Targi Pracodawców w październiku

Targi Pracodawców w październiku

Targi Pracodawców w październiku
Data publikacji: 2020-05-16 22:21
Wywietleń: 311 454973

NIKT nie jest w stanie przewidzieć, jak będzie wyglądał rynek pracy po wygaszeniu epidemii, do tej pory należał bowiem do pracownika. Od kilku lat to pracodawcy narzekali na brak załóg i wiele wolnych stanowisk. Szansę na uzupełnienie kadr oraz znalezienie zatrudnienia  tym, którzy byli bez etatu lub chcieli zmienić swoją ścieżkę zawodową dawały targi pracy.

Tradycyjnie wiosną odbywały się  Zachodniopomorskie Targi Pracodawców organizowane od 2017 roku przez Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego. Dziś już wiadomo, że impreza została przełożona z 20 maja na 22 października 2020 roku. Targi odbędą się w hotelu Novotel przy ul. 3 Maja 31 w Szczecinie.

Dotychczasowe spotkania przynosiły obopólną satysfakcję pracodawcom i pracownikom: były bezpośrednie rozmowy, w wielu przypadkach z właścicielami firm, warsztaty prowadzone przez ekspertów uczących nie tylko pisania atrakcyjnego CV, ale skutecznego aplikowania, czy autoprezentacji. Dużym powodzeniem cieszyły się porady fachowców, jak wykreować własną markę.  Z prelekcjami występowali doświadczeni - z wieloletnią praktyką - trenerzy personalni i adwokaci biegli w prawie pracy. Imprezie rok w rok towarzyszył specjalnie na tę okazję wydawany Katalog Dobrych Pracodawców Pomorza Zachodniego.  

Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego podkreśla, że to impreza skierowana wyłącznie do firm poszukujących pracowników, bez agencji i pośredników. Pracownik zaś spotka tylko świadomych, dobrych pracodawców, ci zaś mogą się w pełni zaprezentować a jednocześnie wyróżnić na rynku pracy i przyciągnąć do siebie specjalistów oraz młode talenty.

Poprzednie edycje targów skupiły, wpierw w szczecińskiej filharmonii, potem w lobby hotelu Novotel, niemal 11 tysięcy poszukujących zatrudnienia. Na targach corocznie wystawiało się ponad 140 pracodawców.

Na październikową imprezę miejsca dla wystawców są wciąż otwarte. Chcesz dołączyć do grona dobrych pracodawców - skontaktuj się mailowo na adres: a.stanczyk@pracodawcy.biz

Poszukujący zatrudnienia mogą zaś skorzystać ze strony internetowej www.targipracodawcow.pl - tu dostępne są aktualne oferty pracy. 

(kel)

Fot. Ryszard Pakieser (archiwum)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Spacerowy protest na Uznamie

kondolencje

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie