Poniedziałek, 22 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Szczeciński ZWiK na podium

Data publikacji: 18 marca 2018 r. 07:28
Ostatnia aktualizacja: 13 listopada 2018 r. 20:41
Szczeciński ZWiK na podium
 

Szczeciński ZWiK zajął drugą lokatę w ogólnopolskim rankingu firm wodociągowo-kanalizacyjnych. W porównaniu z ubiegłoroczną edycją Zakład Wodociągów i Kanalizacji ze Szczecina awansował w zestawieniu o jedno miejsce.

Organizowany przez Dziennik Gazeta Prawna konkurs ma na celu wskazanie czołówki branży wodociągowo -kanalizacyjnej, wyróżnienie najlepszych przedsiębiorstw i wskazanie opinii publicznej podstawowych informacji o ich funkcjonowaniu. Oceniając poszczególne firmy, bierze się pod uwagę wiele czynników związanych m.in. ze stanem ich finansów i poziomem wykorzystania zewnętrznych funduszy pomocowych. Ponadto: nakłady na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników, poziom zatrudnienia, a także awaryjność sieci, oraz działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Wysoka pozycja szczecińskiego ZWiK-u w rankingu to również zasługa sprawnego i konsekwentnego zarządzania przedsięwzięciami inwestycyjnymi, wdrażania innowacyjnych rozwiązań technologicznych i dobrej jakości usług.

Pierwsze miejsce  w konkursie przypadło Jastrzębskiemu Zakładowi Wodociągów i Kanalizacji SA, który w ubiegłorocznej edycji był drugi. Tuż za ZWiK-iem Szczecin znalazły się Katowickie Wodociągi SA oraz Aquanet SA z Poznania.

(g)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

maciuś
2018-05-23 22:09:55
Gratulacje dla wszystkich pracowników i kadry zarządzającej.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA