piątek, 27 listopada 2020r.

Szczecinianin w polskiej reprezentacji

Data publikacji: 2016-04-02 14:13
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Szczecinianin w polskiej reprezentacji
Paweł Skotnicki (drugi z lewej) podczas uroczystości wręczania dyplomów członkom MDRT 2016. Fot. Maciej Grabski  

Paweł Skotnicki w zeszłym roku po raz pierwszy uczestniczył w elitarnym spotkaniu najlepszych doradców finansowych świata – Million Dollar Round Table. W tym szczecinianin sukces powtórzył i ponownie się znalazł w polskiej reprezentacji na kongres, który się odbędzie w Vancouver.

Million Dollar Round Table to elitarne stowarzyszenie doradców finansowych i ubezpieczeniowych. Ta międzynarodowa, niezależna organizacja została założona w 1927 roku. Wtedy w Memphis (stan Tennessee) odbyło się pierwsze spotkanie 32 sprzedawców. Podczas lunchu wydanego przez „Gang Miliona Dolarów” podjęli oni próbę stworzenia gremium, które poświęciłoby się upowszechnianiu i utrzymaniu wysokich standardów oraz profesjonalnego podejścia do sprzedaży ubezpieczeń na życie.

Misją MDRT jest stworzenie organizacji będącej cenioną w środowisku międzynarodowym siecią najlepszych specjalistów i doradców w dziedzinie ubezpieczeń oraz inwestycji finansowych, którzy służąc swoim klientom osiągają wzorcowe wyniki. A przy tym kierują się najsurowszymi normami etycznymi, wysokim poziomem wiedzy oraz mają maksymalną efektywność. Dziś ma ponad 42 500 członków z 76 krajów, którzy reprezentują 450 firm.
Co rok blisko 8 tys. członków MDRT spotyka się na kongresach. W 2015 roku odbył się on w Nowym Orleanie (USA). Z Polski uczestniczyło w nim 30 doradców ubezpieczeniowo-finansowych. Wśród nich był właściciel szczecińskiej Kancelarii Finansowej Paweł Skotnicki. Jak wtedy przyznał, o to, by zostać członkiem elitarnego stowarzyszenia Million Dollar Round Table, starał się pięć lat.

– Na udział w Million Dollar Round Table trzeba bowiem sobie zapracować i to rokrocznie. Członkostwo jest przyznawane na podstawie osiągniętych wyników finansowych – mówi Paweł Skotnicki.

Doradca, by się zakwalifikować do MDRT, musi spełnić określone kryteria: składkowe, dochodowe i prowizyjne. Przynależność do elitarnego stowarzyszenia jest potwierdzeniem jego wiedzy, profesjonalnej obsługi klientów oraz najwyższego poziomu doradztwa finansowego.

Rok temu Paweł Skotnicki miał nadzieję, że osiągniętymi wynikami ponownie zasłuży sobie na uznanie, a tym samym i na udział w kongresie MDRT 2016 w Vancouver. Niedawno jego marzenie się spełniło. Ponownie się znalazł w gronie najlepszych specjalistów z branży ubezpieczeń. Stąd też  12-15 czerwca znów będzie reprezentował nasz kraj za oceanem – tym razem w Kanadzie.

(mag)

Na zdjęciu: Paweł Skotnicki (drugi z lewej) podczas uroczystości wręczania dyplomów członkom MDRT 2016.

Fot. Maciej Grabski

 

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ