wtorek, 19 czerwca 2018.
Strona główna > Gospodarka > Szczecinianin w polskiej reprezentacji

Szczecinianin w polskiej reprezentacji

Szczecinianin w polskiej reprezentacji
Data publikacji: 2016-04-02 14:13
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 1303 126680

Paweł Skotnicki w zeszłym roku po raz pierwszy uczestniczył w elitarnym spotkaniu najlepszych doradców finansowych świata – Million Dollar Round Table. W tym szczecinianin sukces powtórzył i ponownie się znalazł w polskiej reprezentacji na kongres, który się odbędzie w Vancouver.

Million Dollar Round Table to elitarne stowarzyszenie doradców finansowych i ubezpieczeniowych. Ta międzynarodowa, niezależna organizacja została założona w 1927 roku. Wtedy w Memphis (stan Tennessee) odbyło się pierwsze spotkanie 32 sprzedawców. Podczas lunchu wydanego przez „Gang Miliona Dolarów” podjęli oni próbę stworzenia gremium, które poświęciłoby się upowszechnianiu i utrzymaniu wysokich standardów oraz profesjonalnego podejścia do sprzedaży ubezpieczeń na życie.

Misją MDRT jest stworzenie organizacji będącej cenioną w środowisku międzynarodowym siecią najlepszych specjalistów i doradców w dziedzinie ubezpieczeń oraz inwestycji finansowych, którzy służąc swoim klientom osiągają wzorcowe wyniki. A przy tym kierują się najsurowszymi normami etycznymi, wysokim poziomem wiedzy oraz mają maksymalną efektywność. Dziś ma ponad 42 500 członków z 76 krajów, którzy reprezentują 450 firm.
Co rok blisko 8 tys. członków MDRT spotyka się na kongresach. W 2015 roku odbył się on w Nowym Orleanie (USA). Z Polski uczestniczyło w nim 30 doradców ubezpieczeniowo-finansowych. Wśród nich był właściciel szczecińskiej Kancelarii Finansowej Paweł Skotnicki. Jak wtedy przyznał, o to, by zostać członkiem elitarnego stowarzyszenia Million Dollar Round Table, starał się pięć lat.

– Na udział w Million Dollar Round Table trzeba bowiem sobie zapracować i to rokrocznie. Członkostwo jest przyznawane na podstawie osiągniętych wyników finansowych – mówi Paweł Skotnicki.

Doradca, by się zakwalifikować do MDRT, musi spełnić określone kryteria: składkowe, dochodowe i prowizyjne. Przynależność do elitarnego stowarzyszenia jest potwierdzeniem jego wiedzy, profesjonalnej obsługi klientów oraz najwyższego poziomu doradztwa finansowego.

Rok temu Paweł Skotnicki miał nadzieję, że osiągniętymi wynikami ponownie zasłuży sobie na uznanie, a tym samym i na udział w kongresie MDRT 2016 w Vancouver. Niedawno jego marzenie się spełniło. Ponownie się znalazł w gronie najlepszych specjalistów z branży ubezpieczeń. Stąd też  12-15 czerwca znów będzie reprezentował nasz kraj za oceanem – tym razem w Kanadzie.

(mag)

Na zdjęciu: Paweł Skotnicki (drugi z lewej) podczas uroczystości wręczania dyplomów członkom MDRT 2016.

Fot. Maciej Grabski

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Finalistki Gryfii na plenerze literackim
Plener literacki wystartował
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy