poniedziałek, 18 czerwca 2018.
Strona główna > Gospodarka > Pracodawcy na trudnym rynku

Pracodawcy na trudnym rynku

Pracodawcy na trudnym rynku
Data publikacji: 2017-05-04 21:49
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 705 250271

W regionie rośnie zapotrzebowanie na pracowników. Borykające się z ich brakiem firmy nie tylko rywalizują ze sobą o ich zdobycie, ale i głowią się, jak przed odejściem do konkurencji zatrzymać dotychczasowych. Jak sobie poradzić z wyzwaniami rynku pracy, dowiedzą się na konferencji #HRSzczecin 2017.

Bezrobocie jest coraz niższe i pracodawcy walczą ze sobą o dobrych, wykwalifikowanych i utalentowanych członków zespołu. Coraz ważniejsze też jest dla nich staje zatrzymanie dotychczasowych oraz zbudowanie ich zaangażowania.

Szczecińska firma rekrutacyjna LSJ HR Group postanowiła wesprzeć przedstawicieli dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, doradców personalnych, pracowników działów HR, kadrę menedżerską i szkoleniowców w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, jak zbudować markę pracodawcy na silnie konkurencyjnym rynku  Pomorza Zachodniego ? Znaleźć ją będzie można 31 maja w Starej Rzeźni na konferencji #HRSzczecin 2017. Jest ona przeznaczona dla wszystkich zainteresowanych tematyką szeroko pojętego HR-u, a zwłaszcza przedstawiciele firm, doradców personalnych, pracowników działów HR, kadry menedżerskiej i szkoleniowców. Podczas #HRSzczecin 2017 zaproszeni prelegenci przekażą im informacje na temat nowych kierunków i inspiracji w budowie zdrowych i skutecznych firm. Swoją wiedzą i doświadczeniem w radzeniu sobie z wyzwaniami silnie konkurencyjnego rynku pracy podzielą się wybitni specjaliści: Jacek Santorski (autorytet w dziedzinie psychologii biznesu), Robert Zych (specjalizujący się w projektach dla liderów i szefów), Zyta Machnicka (employer branding partner), Sebastian Kotow (prezes firmy doradczo-szkoleniowej MindShiftLab), Magdalena Kowalska (dyrektor personalna w IKEA), Grzegorz Turniak (niestrudzony orędownik idei networkingu). O obecnej sytuacji na szczecińskim rynku pracy opowie też zastępca prezydenta miasta Michał Przepiera.

Szczegółowe informacje o konferencji (udział jest płatny) są na stronie www.hrszczecin.pl.

(mag)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Finalistki Gryfii na plenerze literackim
Plener literacki wystartował
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Ryszard Pietrzak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy