Czwartek 26 maja 2022r. 
REKLAMA

Pracodawca Roku poszukiwany

Data publikacji: 2018-04-06 07:58
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-13 20:41
Pracodawca Roku poszukiwany
 

Bolączką pracodawców jest obecnie nie tylko rekrutacja wartościowych fachowców, ale także ich utrzymanie i zapewnienie im dobrych warunków do rozwoju. Jest to niezwykle ważne i odpowiedzialne działanie, ponieważ w naszym regionie brakuje specjalistów i fachowców różnych branż, brakuje także pracowników produkcyjnych, fizycznych i biurowych.

Z tego m.in. powodu powołano do życia konkurs pod nazwą „Pracodawca Roku Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego”, którego głównym założeniem jest promowanie naszej metropolii jako regionu oferującego miejsca pracy w konkretnych przedsiębiorstwach, gwarantujących pracownikom sukces zawodowy i rozwój kariery. W ten projekt zaangażowana jest Północna Izba Gospodarcza, Urząd Miasta Szczecin, Polska Fundacja Przedsiębiorczości oraz organizacje lokalne i pozarządowe.

Organizatorzy konkursu chcą docenić i promować firmy, które „w swojej codziennej pracy kierują się zasadami etyki i społecznej odpowiedzialności biznesu”. Chodzi o to, by były one przykładem dla innych i miały jednocześnie możliwość zaprezentowania swojego potencjału, a przy okazji, co oczywiste, budowały także markę gospodarczą regionu.

Finał konkursu odbędzie się 25 maja podczas Wielkiej Gali Pracodawca Roku, która odbędzie się na Wałach Chrobrego. Przypomnijmy, że nagrody będą wręczane w pięciu kategoriach, które obejmą zakłady do 50 zatrudnionych, od 51 do 250 i ponad 250. Ponadto uhonorowana zostanie społeczna i charytatywna odpowiedzialność biznesu, a także szkoła lub wydział uczelni współpracującej z biznesem.

Konkurs, który patronatem objął m.in. „Kurier Szczeciński", już trwa i można już do niego zgłaszać swoje kandydatury.

(mos)

Fot. peryskopy.pl

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA