czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Gospodarka > Pozdrowienia z Bahamów

Pozdrowienia z Bahamów

Pozdrowienia z  Bahamów
Data publikacji: 2018-02-07 07:10
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-07 13:37
Wywietleń: 1300 312874

Pozdrowienia dla Czytelników „Kuriera Szczecińskiego” i portalu 24kurier.pl z Bahamów przesłał kpt. ż. w. Wiesław Cholewa. Dowodzi masowcem „Mamry”, należącym do Polskiej Żeglugi Morskiej. Statek zawinął do portu Nassau.

W oczekiwaniu na wolne nabrzeże masowe jednostka najpierw zacumowała przy reprezentacyjnym pirsie, odwiedzanym przez największe wycieczkowce świata. Potem statek przycumował do sztucznej wyspy Arawak Cay, gdzie pozostawił ładunek kruszonych kamieni.

Podczas pobytu na Arawak Cay „Mamry” odwiedziła wycieczka 30 studentów wraz z wykładowcami z pobliskiej Akademii Morskiej – LJM Maritime Academy, znajdującej się na wyspie Cristal Cay.

Po rozładunku w Nassau statek PŻM popłynie pod balastem do portu Lake Charles leżącym nad Zatoką Meksykańską. Tam załaduje ryż, z którym wyruszy do Veracruz w Meksyku. (ek)

Fot. PŻM

 

Pozdrowienia z  Bahamów Pozdrowienia z  Bahamów Pozdrowienia z  Bahamów Pozdrowienia z  Bahamów

Komentarze

obserwator(R)
ciekawe ile on zarabia na miesiąc.i jakim autem jezdzi i jak mieszka ten kapitan
2018-02-07 13:27:20
f
Na zdjęciach widać tylko naszego kapitana...
2018-02-07 09:33:28

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”