poniedziałek, 23 lipca 2018.
Strona główna > Gospodarka > Piotr Jasina rzecznikiem ministra gospodarki morskiej

Piotr Jasina rzecznikiem ministra gospodarki morskiej

Piotr Jasina rzecznikiem ministra gospodarki morskiej
Data publikacji: 2016-01-11 13:32
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 891 94675

Piotr Jasina został rzecznikiem prasowym w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, którego szefem jest minister Marek Gróbarczyk. Nowy rzecznik jest dziennikarzem "Głosu Szczecińskiego". 

Przez ostatnie lata Jasina kierował Stowarzyszeniem Dziennikarzy Polskich - Oddział w Szczecinie. 

Fot. arch.: Robert STACHNIK

Komentarze

paweł
przeprowadził wywiadzi z gróbarczykiem i załatwił sobie fuchę tylko na jak długo.Przeciez on sie niczym nie wyróznia . ot chłopek roztropek
2016-01-14 13:11:40
antek
czym tak sie zasłużył, czy ktoś wie , bo to przeciętniak
2016-01-14 11:39:52
ZTW,
Odp. do komentarza wtz.... ! PO-stkomunisci w bezczelny sposob pluja PiS-owi w twarz...a PiS ma siedziec cicho i moze jeszcze twierdzic Oj...chyba dzisiaj pada... ? Jedno jest pewne, PO-owcy sami do reszty tymi swoimi glupotami... z dnia na dzien sie dobijaja i to bardzo dobrze ! !
2016-01-13 00:09:03
wtz
Dziennikarz "polskojęzycznych" mediów niemieckich. fiu fiu. Przecież PiS taką nagonkę robi na nich.
2016-01-12 14:06:43
Lojalność ponad wszystko
Nie ma się co kłócić, pewnie stosowna deklaracja współpracy została złożona, więc nie ma się czym emocjonować.
2016-01-12 07:54:23
Wawrzek
Gratulacje!, dobrze, że ktoś ze Szczecina tylko nie daj się Pan zagłuszyć zgermanizowanym pełowcom
2016-01-11 20:51:07
coś nie tak
Albo się jest dziennikarzem albo rzecznikiem. Jednocześnie się nie da.
2016-01-11 20:26:39
Rybak,
A co to ze Niemcy...? Tak Komunistow jak i PO-stkomunistow mozna jeszcze dzisiaj dalej spotkac we wszystkich Krajach Swiata...( np. w USA, Kanadzie, Australi, Finlandi czy Szwecji...) wprawdzie w malych juz grupkach, ale dalej sie jeszcze "PO-dskakuja" jak ryba wyrzucona przez fale na brzeg ! !
2016-01-11 18:53:56
Odp. do Na razie...z godz. 19:22,
Wlasnie w przeciagu ostatnich dni widzimy wyrazniej... jak zachowuja sie co niektore niemieckie koncerny prasowe w sprawie dzialania Demokratycznie wybranego nowego Rzadu RP i kogo dalej PO-opieraja.... gdzie o wielu niemickich PO-litykach, tak w Ich Kraju jak i w UE juz nie wspomne ! Ciekawe wiec, czy do tego samego koncernu nalezy rowniez i GS...... ? PO-dejrzewam ze tak ??
2016-01-11 18:44:58
do Na razie pytam...,
o ile mi wiadomo, GS należy do niemieckiego koncernu prasowego, więc sobie dopowiedz z kim może trzymać
2016-01-11 18:22:18
Na razie pytam...,
A co Glos Szczecinski przestal juz "trzymac" z bylymi Komunistami i obecnymi jeszcze PO-stkomunistami...??
2016-01-11 16:07:06