sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Gospodarka > Nowe biuro Tieto

Nowe biuro Tieto [GALERIA]

Nowe biuro Tieto
Data publikacji: 2018-02-09 11:58
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-09 14:53
Wywietleń: 3184 313339

Szczecińska firma Tieto ciągle się rozwija i poszerza swoją działalność w nowych obszarach. A to oznacza, że potrzebuje więcej przestrzeni dla swoich pracowników. Obecnie zatrudnia ich 260, ale w 2018 roku planuje zatrudnienie 150 kolejnych. Dlatego w czwartek 8 lutego otworzyła nowe biuro przy al. Piastów 30. Jest ono nie tylko większe od poprzedniego, ale także nowoczesne i przyjazne zarówno dla klientów, jak i dla załogi. Jak poinformowała nas Katarzyna Wolska, w najbliższym czasie firma zajmie się oprogramowaniem dla motoryzacji i opieki medycznej.

„Kurier Szczeciński” uczestniczył w otwarciu nowego biura, w trakcie którego odbył się m.in. konkurs kulinarny dla pracowników Tieto, którzy przygotowywali swoje dania. Zabawa była przednia. Zatem powodzenia i miłej, ciekawej pracy w nowy miejscu.

(mos)

Fot. Grzegorz SIWA

Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto Nowe biuro Tieto

Komentarze

Domel
boy łyknij sobie ASAP
2018-02-09 14:04:53
Janusz tramwajowy
Przeca w tramwaju lyni 3 w wagonie numer 2 mowio ze biurofce stojom puste wiec co to za fotmontaze, STOJOM PUSTE ,wiedzom bo z daleka sfiatlo sie nie pali i w srodku nie byli bo do biedronki jechali , Fabryka II tez biurowiec bedzie ale oni o tym nie wiedza i nie wiedza ze stoi nadal pusty hahahhaa
2018-02-09 13:57:18
kw
Nie bronię ale rozumiem gospodarza.Pewnie boy przy drzwiach był w garniturze. Pracuje w takiej firmie ona jest dla nas - nie na pokaz. Strój casual (z ang. codzienny, zwykły) jeżeli to coś mówi.
2018-02-09 13:43:17
boy
Uroczyste otwarcie biura,zaproszona prasa, a panowie w strojach jak na grilla w lesie. Tylko panie ratują prestiż TIETO.
2018-02-09 12:20:39

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”