piątek, 28 lutego 2020.
Strona główna > Gospodarka > Międzynarodowy lider w Posejdonie

Międzynarodowy lider w Posejdonie

Międzynarodowy lider w Posejdonie
Data publikacji: 2020-01-23 09:03
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-25 00:25
Wywietleń: 1274 439174

Już niedługo do Posejdona wprowadzi się korporacja, która ma oddziały w ponad 40 krajach na sześciu kontynentach – mowa o firmie Concentrix, która zarządza relacjami z klientami. To kolejny duży najemca powierzchni biurowej, który wybrał szczeciński kompleks.

Nowa siedziba amerykańskiej korporacji znajdzie się na trzecim piętrze Posejdona. Jej powierzchnia to blisko 3000 mkw. To więcej niż obecnie zajmują wynajmowane przez firmę biura.

- Jesteśmy pionierem wśród firm działających na lokalnym rynku w branży usług nowoczesnych – podkreśla Łukasz Lenczewski, dyrektor szczecińskiego oddziału Concentrix. - Jako rodowity szczecinianin ogromnie cieszę się, że po raz kolejny Concentrix zapisze się na karcie historii naszego miasta, tym razem poprzez współtworzenie projektu Posejdon, który stał się już jego nową wizytówką.

Inwestor – spółka Porto - nie kryje zadowolenia z zawarcia umowy.

- Posejdon to nowy symbol nowoczesnego, otwartego na biznes Szczecina. To miejsce pracy uwzględniające najróżniejsze potrzeby najemców, stwarzające komfortowe warunki do pracy i odpoczynku. Nie dziwi nas więc, że kolejny najemca wybrał nasz kompleks na swoją siedzibę – cieszy się Marcin Woźniak, członek zarządu Porto. – Concentrix to firma o globalnym zasięgu, która wkłada wiele wysiłku, by stworzyć swoim pracownikom przyjazne środowisko pracy. Jesteśmy przekonani, że w Posejdonie będą czuć się wyśmienicie i to właśnie tutaj będą mogli w pełni wykorzystać swój potencjał.

Concentrix jest międzynarodowym liderem w branży usług dla biznesu. Korporacja ma dwie siedziby w Polsce – w Szczecinie oraz w Lublinie. Dostarcza wsparcia technicznego globalnym firmom rynku technologii informatycznych, elektroniki komunikacyjnej oraz komunikacji.

Łukasz Lenczewski liczy, że nowa siedziba firmy przyczyni się do pobicia zeszłorocznego wyniku rekrutacyjnego: – Zamierzamy zwiększyć zatrudnienie o kolejne 150 osób, co da nam blisko 1000 pracowników Concentrix w Polsce.

(KaNa)

Fot. Maciej Luszawski

Międzynarodowy lider w Posejdonie Międzynarodowy lider w Posejdonie Międzynarodowy lider w Posejdonie Międzynarodowy lider w Posejdonie Międzynarodowy lider w Posejdonie Międzynarodowy lider w Posejdonie

Komentarze

do sromotnika
- to jest kupa wsadu, znane są "firmy" z kapitałem 500 zł. Odbiją sobie.
2020-01-25 00:22:18
SromotnikBezwstydny
https://krs-pobierz.pl/stream-international-i318051 KAPITAŁ zakładowy: 50 000,-zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2020-01-24 17:46:01
do @ obserwator
- to nie są dawni chodzący po domach, których można było psami poszczuć. To jest "branża usług nowoczesnych" - kapelusz z głowy!
2020-01-23 19:54:11
obserwator
Ta firma to typowy call center.Będa stamtąd dzwonić i namawiać szczecinian do wizyty w willi na Wojska Polskiego i odbioru darmowych prezentów takich jak odkurzacze, ekspresy do kawy, wycieczki. Szczecin łasy na takie atrakcje. Amerykanie szykują zmasowany atak na telefony komórkowe i stacjonarne. Maja całą baze klientów telefonii komorkowej i stancojnarnej. Mając takie zaplecze i kilkadzesiat osób zatrudnionych gwarantowany sukces.
2020-01-23 12:24:08
qwert
a żeby dostać się tam do pracy trzeba spełnić wymagania - uprawnienia na sztaplarkę, ADR, umiejętność programowania sterowników DLC, znajomość C++, C#, bazy danych, citrix, biegła znajomość co najmniej 4 języków obcych w tym japońskiego :)
2020-01-23 11:04:03
poznaniak
Jak dyrektor ze Szczecina to nic dobrego nie wróży Firma zapewne nie utrzyma sie na rynku i będzie wielki bum. W Szczecinie nie ma dobrych menagerów. Ci co dobrzy wyjechali między innymi do Poznania. ST3 padło , Stocznia padła, Gryfia pada.Wszystko dookoła pada i kwiczy.
2020-01-23 10:55:38
Beryl
W Szczecinie brakuje biurowców, niestety wciąż buduje się ich za mało.
2020-01-23 09:21:43
?
Czyli coś innego niż zwykłe call-center?
2020-01-23 09:13:10

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Lanie betonu na węźle Łękno

Nekrologi

Sonda

Czy obawiasz się koronawirusa?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie