Poniedziałek, 15 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Lato na Bałkanach i wyspach greckich

Data publikacji: 06 listopada 2016 r. 11:33
Ostatnia aktualizacja: 18 listopada 2017 r. 19:34
Lato na Bałkanach i wyspach greckich
 

Po tegorocznych wakacjach, podczas których biura podróży czartery z Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów oferowały tylko na Kretę, latem 2017 r. takich propozycji urlopowych ma być więcej. Swoim klientom polscy touroperatorzy mają bowiem umożliwić szybką podróż na Bałkany i dwie greckie wyspy. 

Podczas przyszłorocznych wakacji z PL Szczecin-Goleniów samolotami wynajętymi przez biura podróży ich klienci będą mogli dotrzeć nie tylko na cieszącą się popularnością Kretę (już od 11 czerwca), ale również na Korfu, zaś z tej greckiej wyspy - tyle że na pokładzie katamarana - do Sarandy w nieodległej Albanii. Od połowy czerwca 2017 r. mają się też zacząć czartery do chorwackiego Dubrownika i Podgoricy w Czarnogórze. Ponadto, umożliwią one spędzenie urlopu w sąsiadującej z tymi krajami Bośni i Hercegowinie. 

- Od 23 czerwca 2017 roku mają natomiast ruszyć loty czarterowe do Bułgarii - dodaje Krzysztof Domagalski, rzecznik Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów im. NSZZ „Solidarność". 
(mag)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Dmuchajmy juz na zimne...
2016-11-06 23:20:09
A Ja uwazam... ze dobrowolne pchanie sie tam, gdzie jest tak wielu nowo przybylych IS-lamistow - jest obecnie za duzym ryzykiem, tak dla wlasnego jak i Rodziny zycia i zdrowia !!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA