piątek, 22 czerwca 2018.
Strona główna > Gospodarka > Kto do zarządu SPP?

Kto do zarządu SPP?

Kto do zarządu SPP?
Data publikacji: 2016-02-17 19:37
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 1938 120398

Rada Nadzorcza Szczecińskiego Parku Przemysłowego ogłosiła wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowiska prezesa i wiceprezesa spółki. Kandydaci mogą składać oferty do 4 marca.

Przypomnijmy, że w miniony poniedziałek nowa rada nadzorcza SPP odwołała dotychczasowy zarząd: prezesa Grzegorza Huszcza i wiceprezesa Artura Łopuszkę. Pełniącym obowiązki prezesa został Włodzimierz Zasadzki, przewodniczący rady nadzorczej. W jej skład wchodzą ponadto: Grzegorz Wojarnik (wiceprzewodniczący), Wojciech Poczachowski i Przemysław Nagórski (sekretarz).

W środę na stronie internetowej spółki pojawiły się ogłoszenia o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowiska prezesa i wiceprezesa SPP. Oferty można składać do 4 marca. Otwarcie zgłoszeń nastąpi 7 marca, a dzień później mają być przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami. Wiele więc wskazuje na to, że nowy zarząd zostanie powołany w przyszłym miesiącu.

Szczeciński Park Przemysłowy to spółka-córka Towarzystwa Finansowego Silesia, które kupiło istotną część majątku dawnej Stoczni Szczecińskiej. Firma zarządza nieruchomościami, ale też sama świadczy usługi portowo-stoczniowe. Na ok. 45 hektarach SPP prowadzi działalność kilkadziesiąt firm i pracuje ponad 2 tys. osób. ©℗

Tekst i fot. (ek)

Komentarze

Lolek.
No i czas z tym skończyć szczecinianie mają być informowani na bieżąco kiedy zacznie się nabór do podjęcia pracy by nie opuszczali kraju szczecina tu jest nasz dom a tam to tylko na wycieczki jedziemy.
2016-02-27 16:43:38
SPP
Nie ma się czym podniecać. Większość mieszkańców Szczecina dowiedziała się o istnieniu tej firmy dopiero po tym artykule hahh.
2016-02-18 11:04:23

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy