wtorek, 24 listopada 2020r.

Konkurs Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Najlepsi ze statuetkami Dobra Firma

Data publikacji: 2020-11-20 14:27
Ostatnia aktualizacja: 2020-11-20 14:29
Konkurs Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Najlepsi ze statuetkami Dobra Firma
 

Najbardziej innowacyjne i najszybciej rosnące firmy Zachodniego Pomorza zostały nagrodzone statuetkami Dobra Firma.

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy województwa zachodniopomorskiego. Wśród nagrodzonych znalazły się firmy z branży medycznej, produkcji specjalistycznych urządzeń, wyposażenia domu i ogrodu, IT i innowacyjnych technologii.

Ze względu na pandemię COVID-19 zamiast uroczystej gali w Szczecinie nagrody wręczono podczas wirtualnej transmisji. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Szczecina i "Kurier Szczeciński".

Gala wręczenia nagród Dobra Firma - Pomorze Zachodnie 2020

Już od 18:00 poznamy najlepsze, najbardziej innowacyjne firmy Pomorza Zachodniego wybrane w ramach nagród ZPP Dobra Firma 2020.

Opublikowany przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Czwartek, 19 listopada 2020

W ramach procesu kwalifikacyjnego eksperci Związku starannie przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię Info Veriti, a także profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z regionu. Po ocenie danych zespół ekspertów wybrał grupę 49 laureatów - najprężniej działających przedsiębiorstw Zachodniego Pomorza, z których finalnie wybrano 6 zwycięzców.

W gronie zwycięskich firm znalazły się:

FIRMY MAŁE NAJLEPSZY INNOWATOR

BTC Connect Sp. z o.o.

Firma od ponad 18 lat tworzy innowacyjne rozwiązania technologiczne, które usprawniają pracę administratorów IT i inspektorów ochrony danych w całej Polsce.

 

FIRMY MAŁE NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FIRMA

POL-GLASS sp. z o.o. sp. k.

Spółka od ponad 30 lat łączy innowacyjne rozwiązania oraz tradycyjne rzemiosło tworząc najwyższej jakości atrakcje wodne w Europie przeznaczone do parków wodnych, obiektów basenowych i rekreacyjnych.

 

FIRMY MAŁE NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY PRACODAWCA

Orgadata East Europe Sp. z o.o.

Firma specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania do okien, drzwi i fasad. Przedsiębiorstwo opiera swój sukces na innowacyjnych rozwiązaniach i wyjątkowej kulturze organizacji.

 

FIRMY DUŻE I ŚREDNIE NAJLEPSZY INNOWATOR

Selfa Grzejnictwo Elektryczne SA

Polski producent elementów grzejnych oraz modułów fotowoltaicznych – od 2018 roku wszystkie swoje wyroby produkuje przy użyciu zielonej energii pochodzącej ze słońca.

 

FIRMY DUŻE NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA FIRMA

Uzdrowisko Kołobrzeg S.A.

Od wielu lat prowadzi lecznictwo uzdrowiskowe w formie szpitali uzdrowiskowych dla dorosłych i dzieci oraz sanatoriów.

 

FIRMY DUŻE NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY PRACODAWCA

Dajar Sp. z o.o.

Największa firma dystrybuującą artykuły dla domu i ogrodu nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie Środkowej. Specjalnością spółki są produkty do kuchni i jadalni oraz artykuły ogrodowe i kempingowe.

 

Nagrodę specjalną Prezesa ZPP otrzymały firmy ANCHEM Sp. z o.o. i Przedsiębiorstwo Budowlane Kuncer Spółka z o.o..

 

- W ramach naszej działalności chcemy wyróżniać najlepsze polskie firmy i przedsiębiorców, którzy mimo trudnych warunków rozwojowych konsekwentnie idą do przodu, wdrażają innowacje, zapewniają stabilne i przyjazne pracownikom miejsca pracy - wyjaśniał Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. - Wyłaniając laureatów nagrody Dobra Firma trafiamy na wspaniałe firmy, zadziwiające nas swoją przedsiębiorczością, innowacyjnością i rozmachem działania. To właśnie dzięki takim firmom polska gospodarka lepiej niż inne radzi sobie w obecnym kryzysie gospodarczym. Jako ZPP od 10 lat aktywnie działamy w kierunku poprawy warunków działania firm w Polsce. Inicjujemy i wspieramy wszelkie inicjatyw zmierzające do wyeliminowania z polskiego prawodawstwa ograniczeń działalności gospodarczej przekraczających wymagania UE i tym samym wyrównania szans konkurencyjnych pomiędzy polskimi i europejskimi przedsiębiorstwami.

Patronami Programu Dobra Firma są Polski Fundusz Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Agencja Rozwoju Przemysłu.

Pełną listę laureatów można przeczytać w załączniku.

Oprac. (k)

Dobra Firma 2020

 

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ