środa, 18 lipca 2018.
Strona główna > Gospodarka > Jak chronić dane osobowe?

Jak chronić dane osobowe?

Jak chronić dane osobowe?
Data publikacji: 2015-10-31 08:39
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 1729 34593

Zmiana przepisów dotyczących ochrony danych osobowych oraz wynikające z tego nowe obowiązki przedsiębiorców będą tematem szkolenia, które odbędzie się 6 listopada w Szczecinie. Organizatorem jest ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskim Centrum Przedsiębiorczości.

Celem bezpłatnego szkolenia jest zapoznanie uczestników z najnowszymi zmianami w zakresie ochrony danych osobowych i obowiązkami przedsiębiorców z nich wynikającymi. Poprowadzi je Stanisław Rozwadowski – audytor, trener i kontroler w zakresie organizacji ochrony danych osobowych.

Szkolenie skierowane jest do właścicieli i pracowników przedsiębiorstw (głównie mikro-, małych i średnich) z województwa zachodniopomorskiego. Odbędzie się ono w siedzibie ZSRG – SCP przy ul. Kolumba 86/89 w Szczecinie.

Zainteresowani udziałem powinni przesłać do 2 listopada, do godz. 12, wypełnionego formularza zgłoszeniowego do biura Enterprise Europe Network, na adres: eic@zsrg.szczecin.pl lub faksem (91 433 02 66). W przypadku pytań, można dzwonić pod nr 91 433 02 20.

Formularz jest do pobrania na stronie internetowej stowarzyszenia (www.zsrg.szczecin.pl/news/pl/bezplatne-szkolenie-ochrona-danych-osobowych-w-firmie-06-11-2015r). ©℗

Tekst i fot. (ek)

Komentarze

Marta
DO POLICJI STRAŻY MIEJSKIEJ I ZARZADU DRÓG my MIESZKAŃCY ul. OBOTRYCKA APELUJEMY O SKUTECZNĄ INTERWENCJE...............CHODNIK TO MIEJSCE DLA PIESZYCH ZATOCZKA TO MIEJSCE DLA AUTOBUSOW, BOISKO SZKOLNE TO MIEJSCE DLA UCZNIÓW DYREKTOR POWINIEN BYĆ SWIADOMY ŻE NARAŻA UCZNIOW NA UTRATĘ ZDROWIA LUB ŚMIERĆ. DZIAŁANIA I PORUSZANIE SIE nauki jazdy "MARS" JEST NIEDOPUSZCZALNE PRAWO O RUCHU DROGOWYM JEST JASNE I KLAROWNE RÓWNIEŻ I PARKOWANIE.
2015-10-31 08:09:49

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy