sobota, 15 sierpnia 2020.
Strona główna > Gospodarka > Jacyna-Witt w Radzie Nadzorczej Stoczni Szczecińskiej

Jacyna-Witt w Radzie Nadzorczej Stoczni Szczecińskiej

Jacyna-Witt w Radzie Nadzorczej Stoczni Szczecińskiej
Data publikacji: 2019-03-08 14:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-14 11:51
Wywietleń: 3971 379472

Radna wojewódzka, Małgorzata Jacyna-Witt – przewodnicząca klubu Prawa i Sprawiedliwości w zachodniopomorskim sejmiku – weszła w skład Rady Nadzorczej Stoczni Szczecińskiej.

Jak się dowiedzieliśmy, funkcję tę pełni od 1 marca br.

Małgorzata Jacyna-Witt studiowała na Wydziale Ekonomiki Transportu Politechniki Szczecińskiej. Przez 10 lat pracowała jako menedżer w dużych firmach, ale ma też na koncie kilkanaście lat doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności w branży budowlanej. Przez parę lat zasiadała w Radzie Nadzorczej Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia”.

W samorządach – miejskim i wojewódzkim – działa od 2002 roku.

(isz)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

.
A Gazeta Wyborcza napisała, że wstąpiła do PiS.
2019-03-11 09:26:04
Amko
Kiedys umieszczano ja za urode na bilbordach w kampanich politycznych -
2019-03-11 03:36:48
DoDo
Już Gryfię "nadzorowała",efekty powszechnie znane,Fam fatale.
2019-03-10 19:05:21
Klient
Nawet własny sklep na Kwiatowej doprowadziła do ruiny, a statki chce budować. TKM w całej krasie
2019-03-10 17:00:47
Edmund
Obawiam się źe ta staruszka sobie nie poradzi.
2019-03-10 15:14:06
Jarun
Oczywiście te jednozdaniowe szczeknięcia tylko pomagają pani Jacynie. Może powiedzieć: nie ma rzeczowej dyskusji - tylko hejt i mowa nienawiści. A w Radzie Nadzorczej Stoczni Szczecińskiej pani Jacyna tylko dlatego jest, że...jest w PiS ! Podział łupu po wygranych wyborach i nowa nomenklatura. Trochę krzyku "huzia na Józia" czyli PO jest złe i Gosi kapie.
2019-03-10 11:38:10
Fachowiec od okien
Przyklei się do do każdego aby dostać kasę !!! Z niej taki fachowiec ,, jak z koziej ......... ........,,
2019-03-10 01:56:03
Lizak 66
Specjalista od transportu sprzedający okna jak najbardziej nadaje się do odbudowania stoczni
2019-03-09 23:57:26
Dotury
Świetna wiadomość dla konkurencji. Z taka wiedzą to tylko osiągnie jeden cel.......tam gdzie jest Gryfia.
2019-03-09 18:28:51
do No masz
Nie promy tylko lotniskowce dla naszej marynarki wojennej.
2019-03-09 15:39:24
HAHA
Fachowiec od stoczni taki ze Gryfina po finansowym dnie szura a teraz następny stołekw stoczni żeby doposazyc rodzinę.
2019-03-09 13:51:25
trohan
Jest takie wschodnie powiedzenie: Pies szczeka - trzy razy go karmią. Krowa nie ujada-trzy razy ją doją.
2019-03-09 11:35:53
Andrzej
Gratuluję Gosiu!
2019-03-09 10:21:14
koneser apolityczny
rany! Co z twarzy, kiedyś ładnej, może zrobić zapiekłość
2019-03-08 22:55:43
;/
@Olo- a kto w 2007 sprzedał stocznie gdanska ukraincom? ogarnij sie , panstwopwe stocznie sa jak kopalnie-czyli nie rentowne, tylko prywatne podmioty i spolki sa na topie na swiecie bo nie ma tam rzadow politykow a jak ci sie takie cos marzy to korea polnoca jest twoim wymarzonym miejsce do zamieszkania ale jakos tam nie mieszkasz ?!!!!!
2019-03-08 20:10:04
Olo kup se koło i j.... się w czoło
Nadal czekamy na prom Morawieckiego.
2019-03-08 19:52:26
Ważne pytanie
Ile społeczeństwo za to zapłaci?
2019-03-08 19:10:15
Olo
Dobra wiadomość. Cieszy, że w nadzorze szczecińskiej firmy są ludzie ze Szczecina, a nie desant nie wiadomo skąd, jak to było za czasów grabarza obydwu stoczni, czyli PO.
2019-03-08 18:55:14
Jarun
Kto jest w PiS-ie, tego bieda nie ugryzie.
2019-03-08 18:41:23
;/
Czekamy jeszcze az "balbina "bedzie w zarządzie zditm.
2019-03-08 17:44:20
;/
najpierw gryfia a teraz stocznia szczecinska, bedzie powtorka jak z klubem siatkarskim?ta funkcja sie POPROSTU NALEŻAŁA !!!!!!a podobno wielkie giganty chcialy ja zatrudnic-microsoft,google,tesla,spacex-w ramach pierwszego lotu na marsa, ale jednak oferta stoczni byla lepsza, dla dobra miasta i mieszkancow, KU CHWALE PRLU 2.0
2019-03-08 17:43:14
Sławomir Staszak
Gosia, ja tez tam kcę!!!
2019-03-08 17:11:32
Kitt
Rada nadzorcza czyli specjalista od okien.
2019-03-08 17:08:15
trohan
Jest partia-jest kasa, jak w reklamie. Pani Witt jest wybitną ekonomistką, specjalistką i należy się jej zarobek co najmniej 60 tys. zł miesięcznie. Popieram. Podobno niemieckie stocznie dają dwa razy, tyle ile zaproponowali jej w szczecińskiej stoczni, ale patriotka nie zgodziła się i chce rozbudować naszą, rodzimą stocznie. Szapo-ba.
2019-03-08 16:59:29
śmiech na sali
Super wiadomość!!! Gryfie już rozłożyła na łopatki czas zabrać się Stocznię Szczecińską
2019-03-08 15:58:50
Feministek
Czyżby w Narodowym Banku Polskim wszystkie stanowiska dyrektorów były już zajęte? Zawsze można stworzyć departament ds. ogólnych i będzie dla niej miejsce.
2019-03-08 15:36:45
Becia
"to się Jej po prostu należało!"
2019-03-08 15:18:03
kwk
Wstydu nie mają....
2019-03-08 14:55:29
.
wyrzucili z rady nadzorczej jednej stoczni i wstawili do drugiej? dziwna decyzja
2019-03-08 14:53:35
carter
Miało być naprawianie Szczecina - nie wyszło. Będzie naprawianie stoczni :) Ta Pani to musi znać się chyba na wszystkim.
2019-03-08 14:53:04
Kto?
Nadzorca czyli ekonom
2019-03-08 14:43:32
Jarun
Gośka wie do jakiego cycka się podłączyć, żeby nieźle kapało. Potrzebna w stoczni - jak stępka pod statek (prom) widmo.
2019-03-08 14:42:14
Kasa więcej kasy
Kasa, dla nich tylko kasa się liczy...
2019-03-08 14:35:54
Cv
Reklama pisowskiego kuriera?
2019-03-08 14:21:11
No masz
I będzie budowała promy!
2019-03-08 14:16:41