sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Gospodarka > „Ewa" znów pracuje

„Ewa" znów pracuje

„Ewa" znów pracuje
Data publikacji: 2016-08-15 15:59
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 465 148698

Przy nabrzeżu Zbożowym trwa pierwszy od lat przeładunek z elewatora „Ewa" na statek. Po jego zakończeniu masowiec „Crinis" pod liberyjską banderą wypłynie ze szczecińskiego portu z 20 tysiącami ton pszenicy.

W wyłączonym przed laty z eksploatacji elewatorze „Ewa" skończył się właśnie gruntowny remont. Do jego przeprowadzenia zobowiązała się duńska firma Copenhagen Merchants Holding, z którą rok temu Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście podpisał umowę na 30-letnią dzierżawę obiektu. Zmodernizowany zabytek obsługuje jej spółka Szczecin Bulk Terminal.

(mag)

Komentarze

koko
Jak to jest że Duńczykom się opłaca a Polakom nie.
2016-11-23 07:53:57

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”