niedziela, 31 maja 2020.
Strona główna > Gospodarka > Dni niemieckie w oddziale Promedica24

Dni niemieckie w oddziale Promedica24

Dni niemieckie w oddziale Promedica24
Data publikacji: 2016-04-21 11:07
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 1661 129155

W poniedziałek, 25 kwietnia w oddziale Promedica24 w Szczecinie odbędzie się dzień niemiecki. To seria spotkań, które mają przybliżyć specyfikę pracy opiekunki / opiekuna osób starszych za granicą.

Zaproszenie do udziału w spotkaniach kierowane jest do osób zainteresowanych pracą opiekunki/opiekuna. W tym przypadku dotyczy to pracy w Niemczech. Oprócz prezentacji oferty, warunków zatrudnienia i korzyści z tego wynikających, firma chce przybliżyć wszystkim uczestnikom kraj, jego kulturę, obyczajowość.

Odwiedzając oddział Promedica24 w Szczecinie podczas dni niemieckich, można dowiedzieć się więcej o ofercie współpracy, zapoznać się z warunkami zatrudnienia oraz zweryfikować swój poziom języka. Można również uczestniczyć w bezpłatnym, pokazowym kursie językowym, który jest organizowany specjalnie dla osób zainteresowanych współpracą. Warto skorzystać z bezpłatnego zaproszenia do udziału w spotkaniu, może się to okazać przepustką do nowej przygody zawodowej.

Promedica24 zaprasza na dzień niemiecki wszystkie osoby, które chciałyby wyjechać do Niemiec w charakterze opiekunki/a osób starszych do siedziby oddziału w Szczecinie przy ul. Niepodległości 31.

Więcej na: www.promedica24.com.pl 

Komentarze

.................................................
Celem agresji jednej grupy ludzi przeciw drugiej jest: 1.Przejęcie owoców pracy napadniętego (rabunek mienia ruchomego, własności intelektualnej, dóbr kultury) 2.Zmuszenie napadniętej ludności do pracy niewolniczej (porywanie „w jasyr”, wywóz do obozów pracy lub praca przymusowa na rzecz agresora w dotychczasowym miejscu). 3.Zagarnięcie ziemi należącej do grupy napadniętej, jeśli jest ona cenna rolniczo, kryje w sobie bogactwa naturalne lub jeśli agresor potrzebuje nowej przestrzeni życiowej (Lebensraum) Ten warunek nie zawsze musi być spełniony. Aby zapewnić długotrwałość czerpania powyższych korzyści konieczne jest: 1.Zlikwidowanie własnych form organizacji napadniętej społeczności (likwidacja państwa) i zastąpienie ich systemem władzy agresora z założenia totalitarnym, w tym również wprowadzenie nowej waluty w obszarze okupowanym. 2.Unicestwienie podstaw bytu i zamożności podbitej ludności(przejęcie firm, banków, likwidacja przemysłu, ograniczanie produkcji rolnej) 3.Budowa silnego aparatu przymusu. Rozwinięcie propagandy. Zamiana symboli kraju podbitego na symbole agresora. (rozbudowa policji, tajnych służb, sieci agentów, czasem wprowadzenie własnych wojsk, jeśli spodziewany jest silny opór społeczności zaatakowanej 4.Eksterminacja elit i biologiczne niszczenie ludności podbitej, demoralizacja i dezintegrowanie społeczeństwa, walka z religią(min. zastraszanie publicznymi egzekucjami, uniemożliwianie dostępu do edukacji i ochrony zdrowia, wprowadzanie aborcji, przesiedlenia i wypędzenia)
2016-04-21 12:47:36

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie