Sobota, 01 kwietnia 2023 r. 
5 szczecin
REKLAMA

Wybieramy kocią piękność!

Data publikacji: 2023-01-27 14:01
Ostatnia aktualizacja: 2023-01-27 18:25
Fot. Adrian Bednarski  

Jak każdego roku o tej porze zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w jednej z najpopularniejszych zabaw – konkursów na łamach „Kuriera Szczecińskiego”! Wybieramy najpiękniejszego kota roku 2023, a to z okazji zbliżającego się zwinnymi kocimi krokami, przypadającego na 17 lutego, Międzynarodowego Dnia Kota. Jak wybierzemy laureatkę lub laureata? Jak zwykle spośród nadesłanych przez Państwa zdjęć

Prosimy o wysyłanie pojedynczych (bardzo ważne!) zdjęć na e-mail: konkurs@24kurier.pl do 5 lutego. Uwaga! Koniecznie należy podać imię kotki/kota oraz dane do kontaktu właściciela. Zdjęcia pojawią się w poniedziałek 6 lutego na naszej stronie 24kurier.pl i wtedy rozpocznie się głosowanie. Potrwa ono do 16 lutego do godziny 12. A już 17 lutego nasi Czytelnicy będą mieli okazję poznać zwycięzcę.

Oprócz sławy i prestiżu nagrodą dla zwycięzcy będzie kompleksowa pielęgnacja kociej piękności (czesanie, czesanie z kąpielą, strzyżenie) w Salonie piękności psa i kota BELINA oraz zestaw przysmaków – a dla właściciela zestaw książek oraz UWAGA! – unikalny kalendarz – cegiełkę przygotowany przez szczeciński oddział TOZ . Będziemy mieli też nagrody pocieszenia za drugie i trzecie miejsce.

Zapraszamy do sympatycznej zabawy – w końcu świat do tej pory nie wymyślił niczego piękniejszego i zabawniejszego niż kot!

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami logo