wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > WIADOMOŚCI SZCZECIN > Wiadomości Szczecin (sierpień-wrzesień 2018)

Wiadomości Szczecin (sierpień-wrzesień 2018)

Wiadomości Szczecin (sierpień-wrzesień 2018)
Data publikacji: 2018-08-31 12:11
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-19 12:44
Wywietleń: 3616 348455

Nowe oblicze placu Orła Białego

To pierwszy w Szczecinie i jeden z niewielu w Polsce konkurs, podczas które go osoby reprezentujące mieszkańców będą mogły zobaczyć prace i przedstawić swoją opinię sędziom konkursowym, jeszcze przed podjęciem decyzji.

Blue and grean

Taki jest Szczecin – mówi Sylwester Ostrowski – kolejny bohater cyklu „Myśli Niepodległe”.


Miłość do Szczecina na zdjęciach

Konkurs fotograficzny Sznlove zachęca do uwieczniania ulubionych miejsc.

 

PRZECZYTAJ CAŁE „WIADOMOŚCI SZCZECIN” (PDF)

Komentarze

Nowe oblicze Polany Widokowej
Zachęta do głosowania na projekt Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego, znajdujący się na liście Projektów Ogólnomiejskich, pod nr. 63 Oto, Moi Drodzy Szczecinianie, zdjęcie poniżej przedstawia jeden z widoków zapierających dech w piersiach. Obejrzenie takowych widoków będzie najwspanialszą lekcją przyrody. Uwierzcie mi - widoki budzącego i rodzącego się życia, w szuwarach Międzyodrza pozostaną, wszystkim, na długo w pamięci. Żeby je i jemu podobne pooglądać z bliska przez lunety i na żywo, wystarczy zagłosować na projekt pt: WIEŻA SPACEROWO-WIDOKOWA, NA POLANIE WIDOK, W PARKU LEŚNYM ZDROJE umieszczony na liście Projektów Ogólnomiejskich pod numerem 63. Informacje, gdzie głosować znajdują się na stronie: https://sbo.szczecin.eu/gdzie-glosowac.html Szczegółowy opis projektu jest pod linkiem: https://sbo.szczecin.eu/prezentacja-merytoryczna-2018-1401279997.html Głosować będzie mógł każdy Szczecinianin , tak junior jak i senior. Głosowanie zaczyna się 28 września i potrwa do 12 października 2018 r. Nie zapominajmy, że obcowanie z Przyrodą łagodzi obyczaje. POLSKA NIEPODLEGŁA, także się ucieszy, z tak wspaniałego PREZENTU na swe ŚWIĘTO STULECIA NIEPODLEGŁOŚCI, OD KRESOWIAKÓW WSCHODNICH I ZACHODNICH2018 r. Podejmijmy rękawicę i pobudujmy coś atrakcyjniejszego od: http://scie24.pl/region/5932,gigantyczna-platforma-spacerowa-powstanie-w-heringsdorfie.htm
2018-09-24 22:07:45

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie