sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Akcje Kuriera > WIADOMOŚCI SZCZECIN > Czysta Odra w Szczecinie

Czysta Odra w Szczecinie

Data publikacji: 2016-08-28 20:05
Wywietleń: 1823

To projekt wart ponad 148 mln zł, który zrealizuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji z dofinansowaniem unijnym w wysokości 76,8 mln zł.

Projekt obejmuje realizację 16 kontraktów. Będą to zarówno prace budowlane, jak i dostawy sprzętu lub specjalistycznego oprogramowania.

Zgodnie z harmonogramem, poszczególne zadania będą wykonywane do 2021 roku. Realizacja pierwszych zadań rozpocznie się już w roku bieżącym.

W przypadku gospodarki sanitarnej najpoważniejszymi zadaniami składającymi się na projekt, będzie budowa kanalizacji na osiedlach Wielgowo-Sławociesze, Płonia, Żelechowa.

W ramach projektu będzie także zmodernizowana oczyszczalnia w Zdrojach, magistrala „Miedwianka”. powstanie także system zarządzania siecią wodociągową.

 

www.szczecin.eu

www.zwik.szczecin.pl

Pogoda
13
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”