wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Akcje Kuriera > WIADOMOŚCI SZCZECIN > Bike_S po nowemu

Bike_S po nowemu

Data publikacji: 2016-08-28 20:06
Wywietleń: 2098

Szczeciński Rower Miejski rozbudowany. Do dyspozycji szczecinian i turystów są teraz 82 stacje i 702 rowery.

Najwięcej stacji powstało na Prawobrzeżu – 29 i tam w pierwszych dniach po uruchomieniu było 4776 wypożyczeń, czyli średnio dziennie prawie 1200. To bardzo dobry wynik. Na Prawobrzeżu najpopularniejszą stacją jest Turkusowa SST, a w dalszej kolejności : Iwaszkiewicza – Andrzejewskiego, Dąbska – Gwarna, Zwierzyniecka – Pętla, Pętla Słoneczne – Łubinowa.

Równolegle ze wznowieniem działania wypożyczalni, (po trzydniowej przerwie technicznej) ruszyła zaktualizowana strona internetowa systemu pod dobrze znanym szczecinianom adresem: www.bikes-srm.pl.

Razem z nią wystartowała rejestracja użytkowników, którzy chcieliby rozpocząć korzystanie z większego i zmodernizowanego systemu. Tylko w dwóch pierwszych dniach po rozpoczęciu rejestracji do grona dotychczasowych rowerzystów Bike_S dołączyło blisko tysiąc kolejnych osób.

Łączna liczba wypożyczeń rowerów w pierwszych czterech dniach po uruchomieniu nowego sytemu wyniosła 14594. Przed uruchomieniem II etapu średnio dziennie użytkownicy wypożyczali ok. 2 tys. rowerów. To oznacza, że system prawie dwukrotnie zwiększył obroty.

Nowe stacje i rowery oraz oprogramowanie dostarczyła firma Nextbike Polska., która działa w Polsce od 2011 roku na licencji Nextbike GmbH, niemieckiej firmy istniejącej od 2004 r., obecnej na 4 kontynentach w 14 państwach i 73 miastach.

 

www.bikes-srm.pl

www.szczecin.eu

Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”