piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Akcje Kuriera > WIADOMOŚCI SZCZECIN > 5 miejsc_5 zmysłów – gra miejska

5 miejsc_5 zmysłów – gra miejska

5 miejsc_5 zmysłów – gra miejska
Data publikacji: 2016-04-29 14:47
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-29 14:47
Wywietleń: 1269 131591

5. edycję tegorocznego festiwalu Kids Love Design poprzedzi 
gra miejska, której celem będzie odkrywanie zmysłów. Interaktywna zabawa odbędzie się w czwartek 
5 maja.

Kids Love Design to pierwszy festiwal designu w Szczecinie i jednocześnie pierwszy tego rodzaju festiwal dla dzieci w Polsce. Tegoroczna edycja inspiruje do ponownego obudzenia i zintegrowania 5 zmysłów człowieka. Dzieci będą mogły tego doświadczyć poprzez uczestnictwo we wspólnej zabawie i nauce.

 

Festiwal oficjalne wystartuje 6 maja i trwać będzie trzy tygodnie.

Poprzedzająca go gra miejska prowadzić będzie przez 5 punktów dedykowanych różnym zmysłom. W każdym z nich na uczestników czekać będą artyści-performerzy, którzy wcielą się w role naukowców i pomogą dzieciom wczuć się w każdy ze zmysłów. Ich znakiem rozpoznawczym będą białe kitle. W poruszaniu się po mieście pomoże specjalna mapa z lokalizacjami, która posłuży także zdobywaniu pamiątkowych nalepek z każdego punktu. Ci uczestnicy, którzy zbiorą wszystkie z nich, otrzymają w finale zabawy na Jasnych Błoniach upominki. Pierwsze cztery punkty funkcjonować będą w godz. 14.00-18.00. Można je odkrywać w dowolnej kolejności. Finał na Jasnych Błoniach rozpocznie się o godz. 18.00.

 

Zabawa adresowana jest do dzieci w wieku szkolnym, ale z powodzeniem mogą się w niej odnaleźć przedszkolaki czy też gimnazjaliści – mówi Anna Lemańczyk - Dyrektor Szczecińskiej Agencji Artystycznej, która włączyła się w program tegorocznego festiwalu. To świetny pretekst, by połączyć przyjemne z pożytecznym – wspólnie spędzić czas wędrując po Szczecinie, a przy tym móc nauczyć się czegoś nowego.

Więcej: www.saa.pl 
www.dsgnfestival.com

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”