czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Szczotek dla aktywnej rodziny

Szczotek dla aktywnej rodziny

Szczotek dla aktywnej rodziny
Data publikacji: 2017-06-09 13:06
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-09 13:11
Wywietleń: 871 268275

Jest niczym żywe srebro: w ciągłym ruchu. Ciekawy świata i ludzi. Szybko i chętnie się uczy. Przyjazny wobec wszystkich istot. Nie sposób pojąć, jak ktoś mógł takiego słodziaka wyrzucić z domu, na ulicę. A jednak…

Szczotek ma niespełna cztery lata. Jest w świetnej kondycji. Pogodny z natury. Uwielbia zabawy i przysmaki. Łaknie uwagi, a człowiek jest dla niego całym światem. Nie widać, że dwa miesiące temu ów „świat" go odepchnął, porzucił.

- Trafił do nas pod koniec kwietnia, bo został porzucony pod jedną z lecznic weterynaryjnych na lewobrzeżu. Nie było problemu z ustaleniem jego poprzedniego właściciela. Niestety, identyfikacja przy pomocy mikroczipa nie zrobiła na tym człowieku żadnego wrażenia. Po psa nie przyjechał. Teraz Szczotek u nas jest rezydentem o statusie bezdomnego: nr 376/17 - opowiadają Szczotka schroniskowi opiekunowie.

Psiak jest grzeczny, ale żywiołowy. Stąd sugestia, że świetnie nadawałby się do większego stada - aktywnej rodziny, choć raczej nie z maleńkimi dziećmi.

- Zapraszamy na spacer zapoznawczy ze Szczotkiem. Warto tej psinie dać drugą szansę, okazać serce, cierpliwość - zachęcają schroniskowi opiekunowie.

Kto chciałby temu słodkiemu kawalerowi los odmienić: przygarnąć, przyjąć do rodziny, jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: tel. +48 91 487-02-81 (al. Wojska Polskiego 247).

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

Fot. Schronisko/ZUK

Szczotek dla aktywnej rodziny

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”