środa, 25 listopada 2020r.

Przystań dla Miłki. Seniorka w schronisku nie przetrwa

Data publikacji: 2020-08-26 15:47
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-26 21:45
Przystań dla Miłki. Seniorka w schronisku nie przetrwa
Miłka - spokojna i delikatna seniorka od wczoraj jest rezydentką schroniskowego Domu Kota. W wielkim stresie, więc prawdziwy dom jest jej potrzebny na już i na zawsze. Od tego zależy... jej przetrwanie. Bo w realiach przytuliska się nie odnajdzie.  

We wtorek trafiła do schroniska. Przekazana przez osoby trzecie. Bo starość odebrała dotychczasowemu opiekunowi siły do opieki nad Miłką, swą wierną najlepszą przyjaciółką. Dom jej potrzebny na cito, bo w realiach schroniska ta seniorka nie przetrwa.

Miłka jest teraz w wielkim stresie. Nie rozumie, co tak naprawdę się stało. Tęskni za tym, który kochał, przytulał i karmił. Nie ma pojęcia, że jego czułych rąk już nigdy przy niej nie będzie.

- Byłoby dobrze, gdyby trafiła w podobne warunki. Czyli do osoby starszej, do domu bez dzieci. Żeby miała spokój i własny ciepły kąt. Żeby jak najszybciej znalazła się poza schroniskiem, bo z uwagi na wiek i stres jaki przeżywa... Ona potrzebuje prawdziwego domu i kochającej rodziny. Prosimy o szansę dla Miłki - przekonują opiekunowie podopiecznych schroniskowego Domu Kota.

Miłka jest spokojna, delikatna i zdrowa. Ale jest też niemłoda. To 12-letnia seniorka, która uwielbia długie drzemki i przysmaki. Potrzebuje uwagi, cierpliwości i wyrozumiałości, a przede wszystkim dobrych ludzi, którzy otworzą przed nią dom i serce. Kto chciałby tę wyjątkową kocinkę (184K/20) przygarnąć, jest proszony o kontakt ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91 487 02 81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i wskazane niedziele (oprócz świąt) w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an) 

Fot. Schronisko

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ