środa, 27 maja 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Pan Rączka mruczy na zabawę

Pan Rączka mruczy na zabawę

Pan Rączka mruczy na zabawę
Data publikacji: 2020-02-23 11:24
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-02 19:07
Wywietleń: 681 444241

Różowy nos i miodowe oczy na tle białego brzusia. Łaty na plecach, a łapki pociesznie ugniatające zielony kocyk. Do tego „traktorek” unoszący puszystość Jego Wysokości. To cały on – Pan Rączka, czyli rezydent Domu Kota w oczekiwaniu na kochającą rodzinę.

Jest jednym z pierwszych tegorocznych rezydentów szczecińskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

– Trafił do naszej placówki z prawobrzeża. W bólu. Bo z niegojącym się ropieniem nadgarstka. Wdrożone leczenie przyniosło szybki i bardzo pozytywny efekt. Kot jest już zdrowy i gotowy do adopcji. Nic, tylko brać i kochać! – zachęcają schroniskowi opiekunowie. – Kot do tej pory był bezimienny. Teraz, przez skojarzenie, zyskał pseudonim Rączka. Czeka na prawdziwe, którym go obdarzą dobrzy ludzie.

Pan Rączka dał się poznać jako przyjazny i bardzo towarzyski. Chętnie przyjmuje głaski i równie chętnie się przytula. Lubi się bawić: łowić wędki i polować na zabawkowe myszki pachnące kocimiętką.

– Jest bardzo aktywny: biega, skacze, goni. Co ciekawe, jest również pocieszną gadułką. Kto więc marzy o kocim przyjacielu, który mruczy, chętnie się przytula i będzie można z nim pogadać, ten powinien poznać Pana Rączkę. Bo to wspaniały, absolutnie wyjątkowy kot, jaki z pewnością sprawi wiele radości swojemu człowiekowi – zachęcają schroniskowi opiekunowie. – Byłby szczęśliwy żyjąc w mieszkaniu z osiatkowanym balkonem. Możliwe, że dobrze odnalazłby się również w domu z ogrodem, ale naturalnie dopiero po zadomowieniu, czyli po odpowiednio długim okresie bez wypuszczania na zewnątrz. I wyłącznie w bezpiecznej i kotom przyjaznej okolicy.

Kto chciałby niezwykle przyjaznego Pana Rączkę (2K/20) lub jakąkolwiek inną, równie samotną i złaknioną uczucia, kocinę lub psinę przyjąć do rodziny – otworzyć przed nią dom i serce – jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91-487-02-81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i handlowe niedziele (oprócz świąt) w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami.

(an)

Fot. Schronisko/Wolontariat

Pan Rączka mruczy na zabawę Pan Rączka mruczy na zabawę

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Spacerowy protest na Uznamie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie