poniedziałek, 21 września 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Niezależna jak Kasia

Niezależna jak Kasia

Niezależna jak Kasia
Data publikacji: 2020-02-02 20:44
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-03 13:52
Wywietleń: 1223 440447

Nie da się porwać w ramiona byle komu. Ulega pieszczotom tylko tych, którzy zasłużyli na jej zaufanie. Kasia - niezależna rezydentka Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie. Od dwóch miesięcy w oczekiwaniu na nowy dom i rodzinę.

Kasia to towarzyska młoda kotka, uwielbiająca zabawy z myszką oraz wędką.

- Trafiła do naszego schroniska jako znajda z ul. Łukasińskiego. Ma 2-3 lata. Świetnie się dogaduje z opiekunami, o ile ci szanują jej niezależność. To ona przychodzi po głaski, ociera się, mruczy. Typowa Jej Wysokość z pięknymi zielonomiodowymi oczami - o Kasi opowiadają opiekunowie schroniskowego Domu Kota. - Jest indywidualistką. Widać wyraźnie, że obecność innych zwierząt ją stresuje. Dlatego najlepiej, gdyby trafiła do rodziny, w której byłaby jedynym czworonożnym pupilem. Na pewno łatwiej się zaaklimatyzuje tam, gdzie nie będzie obiektem zbyt natarczywego zainteresowania małych dzieci. To charakterna kicia, która nie pozwoli się ciągnąć za łapy czy ogon.

Jest delikatna, maleńka i pręgowana niczym tygryska. Ma charakterystyczną białą bródkę. Nadstawia ją do drapania, by z radością mruczeć.

Kto chciałby śliczną Kasię (349K/19) lub jakąkolwiek inną, równie samotną i złaknioną uczucia, kocinę lub psinę przyjąć do rodziny - otworzyć przed nią dom i serce - jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: al. Wojska Polskiego 187, tel. +48 91-487-02-81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i niedziele (oprócz świąt) w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

Fot. Schronisko/Wolontariat

 

Niezależna jak Kasia

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie