piątek, 24 stycznia 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Nela: miód i orzechowe oczy (film)

Nela: miód i orzechowe oczy (film)

Nela: miód i orzechowe oczy (film)
Data publikacji: 2015-09-28 10:49
Ostatnia aktualizacja: 2015-09-29 11:56
Wywietleń: 775 23731

Okrutny człowiek porzucił Nelę i Stasia, przywiązał do drzewa. Na szczęście nie w lesie, tylko na Wyspie Puckiej. Ratunek do psiaków zdołał więc dotrzeć na czas. Staś jednak za kratami schroniska odmiany losu nie doczekał. Nela wciąż jeszcze taką szansę ma.

Nela (635/15) to 6-letnia dama: spokojna, cicha, cierpliwa. W schronisku - od 4 lipca.
- Miód dziewczyna - mówi o niej Monika, wolontariuszka opiekująca się Nelą w Schronisku. - Mimo tego, co przeszła, jest ufna i wpatrzona w człowieka. Te jej wielkie orzechowe oczy... sama słodycz. Zabawa z piłką jeszcze jej nie wychodzi. Ale za to w ganiankach i berku jest niezrównana. Pogodna z niej psina, radosna. Do pokochania, od zaraz!

Nieduża: sięga do kolana i ciut. Lubi łaskotki i mizianie po brzuszku. Łasuchem nie jest - to plus. Poza tym świetnie się dogaduje z innymi zwierzakami. Przyjacielskie zainteresowanie okazuje także kotom.

- To pokojowa psina: w każdym tego słowa znaczeniu. Szukamy dla niej przyjaznej rodziny i ciepłego domu. Odnajdzie się doskonale zarówno w otoczeniu małych dzieci, jak i osób starszych. Serce pęka patrząc, jak ona bardzo wypatruje swojego człowieka - dodaje Monika.
Kto chciałby Neli los odmienić, jest proszony o kontakt: wolontariuszka Monika - tel. 506-201-533, schronisko - tel. +48 91-487-02-81.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami.

(an)


Nela: miód i orzechowe oczy (film) Nela: miód i orzechowe oczy (film) Nela: miód i orzechowe oczy (film) Nela: miód i orzechowe oczy (film)

Komentarze

Psy
Kim trzeba być, aby wyrządzić krzywdę tak sympatycznym stworzeniom. Przecież takie bestie powinny być skazywane, jak za zabicie człowieka. ...no tak, za zabicie człowieka w Polsce wychodzi się po kilku latach.
2015-09-28 10:21:27

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie