środa, 12 sierpnia 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Nela: miód i orzechowe oczy (film)

Nela: miód i orzechowe oczy (film)

Nela: miód i orzechowe oczy (film)
Data publikacji: 2015-09-28 10:49
Ostatnia aktualizacja: 2015-09-29 11:56
Wywietleń: 866 23731

Okrutny człowiek porzucił Nelę i Stasia, przywiązał do drzewa. Na szczęście nie w lesie, tylko na Wyspie Puckiej. Ratunek do psiaków zdołał więc dotrzeć na czas. Staś jednak za kratami schroniska odmiany losu nie doczekał. Nela wciąż jeszcze taką szansę ma.

Nela (635/15) to 6-letnia dama: spokojna, cicha, cierpliwa. W schronisku - od 4 lipca.
- Miód dziewczyna - mówi o niej Monika, wolontariuszka opiekująca się Nelą w Schronisku. - Mimo tego, co przeszła, jest ufna i wpatrzona w człowieka. Te jej wielkie orzechowe oczy... sama słodycz. Zabawa z piłką jeszcze jej nie wychodzi. Ale za to w ganiankach i berku jest niezrównana. Pogodna z niej psina, radosna. Do pokochania, od zaraz!

Nieduża: sięga do kolana i ciut. Lubi łaskotki i mizianie po brzuszku. Łasuchem nie jest - to plus. Poza tym świetnie się dogaduje z innymi zwierzakami. Przyjacielskie zainteresowanie okazuje także kotom.

- To pokojowa psina: w każdym tego słowa znaczeniu. Szukamy dla niej przyjaznej rodziny i ciepłego domu. Odnajdzie się doskonale zarówno w otoczeniu małych dzieci, jak i osób starszych. Serce pęka patrząc, jak ona bardzo wypatruje swojego człowieka - dodaje Monika.
Kto chciałby Neli los odmienić, jest proszony o kontakt: wolontariuszka Monika - tel. 506-201-533, schronisko - tel. +48 91-487-02-81.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami.

(an)


Nela: miód i orzechowe oczy (film) Nela: miód i orzechowe oczy (film) Nela: miód i orzechowe oczy (film) Nela: miód i orzechowe oczy (film)

Komentarze

Psy
Kim trzeba być, aby wyrządzić krzywdę tak sympatycznym stworzeniom. Przecież takie bestie powinny być skazywane, jak za zabicie człowieka. ...no tak, za zabicie człowieka w Polsce wychodzi się po kilku latach.
2015-09-28 10:21:27

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie