Niedziela, 03 marca 2024 r. 
REKLAMA

Nela: miód i orzechowe oczy (film)

Data publikacji: 28 września 2015 r. 10:49
Ostatnia aktualizacja: 06 czerwca 2022 r. 11:56
Nela: miód i orzechowe oczy (film)
Fot. Katarzyna KAPITAN  

Okrutny człowiek porzucił Nelę i Stasia, przywiązał do drzewa. Na szczęście nie w lesie, tylko na Wyspie Puckiej. Ratunek do psiaków zdołał więc dotrzeć na czas. Staś jednak za kratami schroniska odmiany losu nie doczekał. Nela wciąż jeszcze taką szansę ma.

Nela (635/15) to 6-letnia dama: spokojna, cicha, cierpliwa. W schronisku - od 4 lipca.
- Miód dziewczyna - mówi o niej Monika, wolontariuszka opiekująca się Nelą w Schronisku. - Mimo tego, co przeszła, jest ufna i wpatrzona w człowieka. Te jej wielkie orzechowe oczy... sama słodycz. Zabawa z piłką jeszcze jej nie wychodzi. Ale za to w ganiankach i berku jest niezrównana. Pogodna z niej psina, radosna. Do pokochania, od zaraz!

Nieduża: sięga do kolana i ciut. Lubi łaskotki i mizianie po brzuszku. Łasuchem nie jest - to plus. Poza tym świetnie się dogaduje z innymi zwierzakami. Przyjacielskie zainteresowanie okazuje także kotom.

- To pokojowa psina: w każdym tego słowa znaczeniu. Szukamy dla niej przyjaznej rodziny i ciepłego domu. Odnajdzie się doskonale zarówno w otoczeniu małych dzieci, jak i osób starszych. Serce pęka patrząc, jak ona bardzo wypatruje swojego człowieka - dodaje Monika.
Kto chciałby Neli los odmienić, jest proszony o kontakt: wolontariuszka Monika - tel. 506-201-533, schronisko - tel. +48 91-487-02-81.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami.

(an)


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Psy
2015-09-28 10:21:27
Kim trzeba być, aby wyrządzić krzywdę tak sympatycznym stworzeniom. Przecież takie bestie powinny być skazywane, jak za zabicie człowieka. ...no tak, za zabicie człowieka w Polsce wychodzi się po kilku latach.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA