środa, 18 lipca 2018.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Negro z uchem klapniętym (film)

Negro z uchem klapniętym (film)

Data publikacji: 2015-08-18 11:33
Wywietleń: 455

Łagodny do granic gapiowatości. W typie zalegającego kanapowca. Powolniak z czarnym mokrym nosem w azymucie na poszukiwanie parówek. Taki to Negro: o uchu klapniętym, pies słodszy jest od miodu.

Ma 8 lat, z czego ponad połowę spędził za schroniskowymi kratami. Jego przeszłość nieznana. Teraźniejszość to codzienne czekanie na dobrego człowieka. Przyszłość - może przy kochającej rodzinie i w prawdziwym domu? - Jest dużym, lekko niezdarnym psiakiem, do złudzenia przypominającym nieporadnego cielaka - opowiada Monika, wolontariuszka opiekująca się Negro (969/10). - Kruczoczarny, z zabawnie klapniętym uszkiem, na które trochę niedosłyszy.

Lubi spacery. Na wybiegu trzyma się blisko człowieka. I oczywiście, przy każdej nadarzającej się okazji, wciska swój czarny mokry nochal do torby, nieustannie w poszukiwaniu parówek. To nadzwyczaj łagodny pies. Dziecięce nachalne głaski, ugniatanie i ciąganie za ogon przyjmujący ze stoickim spokojem. Za piłką nie pobiegnie. Raczej przy niej zalegnie. Na inne zwierzęta patrzy z zaciekawieniem, choć bez cienia emocji. - Ten typ tak ma: najchętniej odnalazłby się w domu, obok kanapy, przy swojej nowej rodzinie. Tym bardziej, że łasuch z niego. Tylko dla smakołyków nauczył się podawać łapę, warować i dawać głos, a wszystko równocześnie. Prosimy o szansę dla niego - dodaje Monika. Negro może być wspaniałym kompanem. Cichym, spokojnym, bezgranicznie oddanym. Wystarczy dać mu szansę.

Kontakt dla zainteresowanych przygarnięciem Negro (969/10): Monika, tel. 506-201-533.

* * *

Na naszych łamach rozpoczęliśmy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka - niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

Fot. Kamila KRÓLIKOWSKA/Monika FILAS

Film: Natalia WIECZERZAK

Pogoda
20
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy