poniedziałek, 17 czerwca 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Kulka na dobre

Kulka na dobre

Kulka na dobre
Data publikacji: 2019-01-01 22:44
Ostatnia aktualizacja: 2019-02-09 09:51
Wywietleń: 1290 369362

Jest delikatna, nieśmiała i łaknie kontaktu z człowiekiem. Swojego straciła niedawno, po latach, więc bardzo trudno jej się odnaleźć w schroniskowych realiach. Dlatego to właśnie jej – pięknej Kulce – własna rodzina oraz ciepły i przyjazny dom są teraz potrzebne niczym powietrze: na już i na zawsze.

Ta kicia to typowa "krówka", choć z czarnym noskiem, wyróżniającym Jej Wysokość na tle innych schroniskowych futrzaków.

– Trafiła do nas w połowie listopada minionego roku. Oddana z powodu ciężkiej choroby właściciela. Od tego czasu niemal nie opuszcza swej budki w Domu Kota, bo tylko w niej teraz czuje się bezpiecznie. W taki sposób, czyli wycofaniem, odreagowuje szok po utracie bliskiej jej osoby. Bardzo przeżywa fakt, że dawny jej świat został jej odebrany – mówią Kulki schroniskowi opiekunowie. – Inne koty jej nie przeszkadzają. Raczej traktuje je z obojętnością. I choć jest kotką lubiącą przytulanie, a podczas głaskania mruczy przyjaźnie, to raczej nie powinna trafić do rodziny z małymi dziećmi. Potrzebuje ciszy, spokoju, bo dość już stresu przeżyła. 

Kulka to puchata siedmiolatka o pogodnej naturze. Teraz schroniskowa rezydentka o numerze 378K/18. Złakniona uwagi, przyjaźni i czułości, a przede wszystkim dobrych ludzi, którzy otworzą przed nią dom i serce.  

Kto chciałby delikatną Kulkę (378K/18) lub jakąkolwiek inną kocinę czy psinę przygarnąć, jest proszony o kontakt ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91 487 02 81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i niedziele (oprócz świąt) w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30. 

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu”. Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami.

(an) 

Na zdjęciu: Kulce jest potrzebny dom na teraz i na zawsze - rodzina, która okaże jej serce i da poczucie bezpieczeństwa.

Fot. Schronisko

Komentarze

Stary to juz sam musisz sprawdzić
kot też powinien cie zaakceptować... to musi być z obu stron wola...
2019-01-03 19:30:43
Marcin Martinaz Kloskov
wezme ja tylko kto ja wysle mi do dublina jestem samotnym czlowiekiem od dawna chcialem miec kota przychodzil jeden ale zmarl
2019-01-02 21:57:42

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
24
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Widoki z wielkiego koła

Nekrologi

Sonda

Czy w Szczecinie powinien powstać pomnik Piotra Zaremby – pierwszego prezydenta Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie