czwartek, 06 sierpnia 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Król Rey

Król Rey

Król Rey
Data publikacji: 2019-11-01 23:26
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-13 11:29
Wywietleń: 1654 425632

Nos wystawia za kraty. Węsząc za dobrym człowiekiem. W jego oczach można czytać smutek. Bo od miesięcy nikt o niego nie pytał, nawet nie zatrzymał się przy jego boksie na dłużej. Duży pies w typie owczarka, więc… Rey czeka, wciąż w schronisku czeka.

Został znaleziony w rejonie ul. Szosa Polska - w połowie czerwca br. przez pogotowie interwencyjne został dowieziony do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Wydawało się, że się zagubił i wkrótce dotychczasowy opiekun go odbierze. Niestety, nawet wszczepiony pod skórę mikroczip mu nie pomógł. Rey pozostał sam, bez rodziny.

- To dobry pies: ufny i kontaktowy. Bardzo pojętny. Chętnie się uczy. Na spacerze wszystko go interesuje. Uwielbia biegać za piłkami. Jest pełen wigoru, żywiołowy. Zdaje się mieć niewyczerpane pokłady energii. Dlatego szukamy dla Reya opiekunów aktywnie spędzających czas, z którymi będzie mógł wędrować i biegać - opowiadają Reya schroniskowi opiekunowie.

Rey ma około 6 lat. Jest w świetnej kondycji i zdrowiu: wykastrowany i zaszczepiony. Kocha ludzi, lgnie do nich. Niestety, nie toleruje innych zwierząt.

Kto chciałby przygarnąć tego indywidualistę (399/19) z boksu nr 69 - lub jakąkolwiek inną psinę czy kocinę - jest proszony o kontakt ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91 487 02 81, fax +48 91 487 66 46, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i niedziele (oprócz świąt), w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

Fot. Schronisko/Wolontariat

Król Rey Król Rey Król Rey Król Rey

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
27
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy bedziesz kupować pieczywo z chlebomatu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie