Sobota 25 czerwca 2022r. 
REKLAMA

Kici, kici Felicja

Data publikacji: 2018-12-23 21:24
Ostatnia aktualizacja: 2022-06-06 11:57
Kici, kici Felicja
 

Ma wielkie miodowe oczy i puchate futerko umaszczone jak rasowy „składak": szare z domieszką rudego, miejscami pręgowane i łaciate. Kotka Felicja jest już gotowa, aby wskoczyć do kochającej rodziny. Kto może, niech szykuje na kolanach miejsce dla tej mruczącej dziewczyny.

Felicja trafiła do schroniska na początku września br. z Płoni. Wtedy jeszcze była maleńka jak okruszek. Niestety, już gorzko doświadczona przez los.

- Zagubione kocie dziecko z urazem miednicy. Mimo pomocy weterynaryjnej, pewien stopień niepełnosprawności jej pozostał. Kotka z nim świetnie sobie radzi - opowiadają jej schroniskowi opiekunowie. - Jest gotowa do adopcji. Choć nieco wylękniona. Potrzebuje socjalizacji, czyli towarzystwa i bliskości człowieka.

Felicja to schroniskowy numer 289K/18: wysterylizowana i zaszczepiona. Ale przede wszystkim to koteczka w potrzebie, która zasługuje na lepszy los niż ten, którego teraz doświadcza. Kto zechciałby się podjąć wyzwania i przyjął zalęknioną Felę do rodziny, jest proszony o kontakt ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91 487 02 81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i niedziele (oprócz świąt), w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami.

(an)

Na zdjęciu: Felicja - przecudna kotka o białym brzuszku jest teraz pod opieką Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie.

Fot. Schronisko

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA