wtorek, 02 czerwca 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Kama na lepszy czas

Kama na lepszy czas

Kama na lepszy czas
Data publikacji: 2018-04-23 10:00
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-19 23:57
Wywietleń: 2330 323386

W słoneczną niedzielę Kamę to spotkało. Pan przyprowadził ją do schroniska. Nawet z nią nie wszedł. Tylko przywiązał do bramy. Biszkoptową sunię zostawił, sam zniknął. Właśnie taką - całą drążą ze strachu, z podkulonym ogonem i wielkim smutkiem w oczach - psinę dostrzegli wolontariusze i przyprowadzili do placówki.

Kama to teraz schroniskowy numer 158/18. Rezydentka boksu K-25. Siedmiolatka w typie labradorki. Ufna poczciwina, która nie radzi sobie z okolicznościami, w jakich się znalazła: bardzo tęskni.

- Nic, tylko brać, kochać i nie porzucać - tak do Kamy przekonują jej obecni, schroniskowi opiekunowie. - To kochana psina: miła, spokojna, otwarta na kontakty z ludźmi i innymi zwierzętami. Jest bardzo grzeczna, dobrze ułożona. Widać, że całe życie spędziła w domu. Bo nienagannie zachowuje czystość, nawet w boksie. Uwielbia spacery i aportowanie. Chyba była sama w domu, bo jakby nie wychodzi jej zachęcanie innych psów do wspólnej zabawy. Poza tym… wciąż dobrze widać, jak przeżywa, jak jest przybita nagłą utratą domu.

Kama jest towarzyska. Chętnie przebywa wśród ludzi. Jest typem kanapowca i łasucha. W typie najlepszego kompana. W pierwszym kontakcie sprawia wrażenie dość nieśmiałej, ale świetnie się odnajdzie w każdej kochającej rodzinie.

Kto chciałby tę biszkoptową sunię (158/18) lub jakąkolwiek inną, równie samotną i złaknioną uczucia, psinę przyjąć do rodziny - otworzyć przed nią dom i serce - jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91 487-02-81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i niedziele (oprócz świąt) w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30. Uwaga: na nowych przyjaciół w schronisku czekają również zachwycające kociaki.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, miesiącami, a nawet latami. ©℗

(an)

Fot. Wolontariat Schroniska

Biszkoptowa Kama czeka na lepszy czas i nową rodzinę w szczecińskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Może właśnie czeka na ciebie?

Kama na lepszy czas

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie