czwartek, 21 listopada 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Szczecinianka Roku > Szczecinianka Roku 2015: Wybierz swoją laureatkę

Szczecinianka Roku 2015: Wybierz swoją laureatkę

Szczecinianka Roku 2015: Wybierz swoją laureatkę
Data publikacji: 2016-04-23 08:09
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-12 16:33
Wywietleń: 5313 129183

Piętnaście pań zostało nominowanych przez mieszkańców w plebiscycie „Szczecinianka Roku 2015” (w tym pięć do nagrody „Szczecinianka Roku Eko”). Spośród wszystkich kandydatek Czytelnicy „Kuriera” mogą wybrać - w głosowaniu SMS-owym - swoją laureatkę plebiscytu.

Poniżej przedstawiamy listę nominowanych pań i wyjaśniamy, jak zagłosować? Wystarczy wysłać SMS na numer 71051 (koszt SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT) o treści SR, a po spacji numer wybranej kandydatki od 01 do 15 . Głosować można do 12 maja (czwartek) do końca dnia. Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.24kurier.pl. Gala konkursu będzie 13 Maja.

SR 01 Monika Dyker – Woźniak - prezeska stowarzyszenia PROGRESSUM. Społeczniczka, organizatorka biegów parkrun jako inicjatywy zrzeszającej biegaczy oraz promującej Szczecin. Organizuje zbiórki na rzecz osób potrzebujących. Przeprowadziła zbiórkę wspierającą Fundację Na Rzecz Dzikich Zwierząt "Dzika Ostoja" oraz zorganizowała bieg charytatywny „5 dla Lenki”. Nominowana za podejmowanie potrzebnych inicjatyw oraz za ogromne zaangażowanie i poświęcenie w realizacji zamierzonych celów.

SR 02 Marzenna Górska - od 25 lat pracuje jako wolontariuszka. Obecnie jest też przewodniczącą najstarszego w Polsce Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i Inne Choroby Nowotworowe.Ze środków zebranych przez Stowarzyszenie powstała Klinika im. św. Mikołaja przy Unii Lubelskiej w Szczecinie. To właśnie tutaj chore onkologicznie dzieci mają zapewnione godne warunki leczenia. Nominowana za wielkie serce i oddanie na rzecz Stowarzyszenia.

SR 03 Laura Hołowacz - jako współzałożycielka i prezeska firmy CSL Internationale Spedition nigdy nie zapomniała o społecznej odpowiedzialności biznesu podejmując wiele działań pro publico bono. Poszukując siedziby dla CSL zrodziła się koncepcja zakupu starego budynku na Łasztowni. Z wielką determinacją i pasją rozpoczęła działania zmierzające do stworzenia wyjątkowego miejsca na mapie Szczecina jakim jest dziś ogólnodostępne centrum społeczno-kulturalno-biznesowe Stara Rzeźnia. Nominowana za odważne marzenia, wykorzystanie potencjału Łasztowni, konsekwencję w działaniu oraz w odmienianiu oblicza Szczecina.

SR 04 Barbara Igielska - dyrektorka Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Pomysłodawczyni jednej z największych po 1959 roku modernizacji Zamku. Setki godzin pracy specjalistów z wielu dziedzin oraz przyjaciół Zamku zaowocowały odrestaurowaniem i odtworzeniem układu funkcjonalnego i aranżacji wnętrz Zamku w duchu renesansu. Pani Barbara wraz ze współpracownikami chce realizować wizję Zamku jako miejsca tętniącego życiem kulturalnym, turystycznym i historycznym. Nominowana za koncepcję i działania zmierzające do przywrócenia Zamkowi klimatu i książęcego blasku.

SR 05 Martyna Kaczmarek - założycielka Fundacji Dzień dla Życia, której celem jest zachęcanie do oddawania krwi. Dzięki działaniom fundacji liczba osób oddających krew znacznie wzrosła. W pomoc fundacji włączają się znane osobowości m.in. Piotr Adamczyk. Organizatorka Ogólnopolskiego Zlotu Krwiodawców, który odbył się 4 lipca 2015 roku na Stadionie narodowym w Warszawie. Nominowana za działalność społeczną, promowanie honorowego oddawania krwi, zgłaszania się do bazy dawców szpiku kostnego, organizację szkoleń z zakresu pierwszej pomocy i zwiększanie świadomości społeczeństwa z zakresu oddawania krwi i pomocy innym.

SR 06 Prof. dr hab. Ewa Kołodziejek - znana propagatorka poprawnej polszczyzny. Pisze książki o języku polskim, prowadzi internetową poradnię językową, upowszechnia wiedzę akademicką na wykładach organizowanych w Zamku pt. „Potyczki z Polszczyzną”. Pomysłodawczyni „Dyktanda Uniwersyteckiego” dla mieszkańców Pomorza Zachodniego. Znana jest szczecinianom z felietonów „Językowa Corrida” publikowanych od 25 lat na łamach „Kuriera Szczecińskiego”.  Nominowana za krzewienie i poszerzanie wiedzy z zakresu naszego języka ojczystego.

SR 07 Hanna Podsiadła - zastępczyni dyrektora ds. administracyjnych Muzeum Narodowego w Szczecinie od 2007 roku. Z sukcesem kierowała kilkoma projektami, w tym konkursem architektonicznym na Muzeum Morskie Centrum Nauki, oraz modernizacją gmachu Muzeum Narodowego przy ulicy Staromłyńskiej – Muzeum Tradycji Regionalnej. Przez dwa lata była odpowiedzialna za prowadzenie inwestycji związanej z budową Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie. Nominowana za upór w dążeniu do celu, umiejętność dopinania trudnych tematów na ostatni guzik, za mistrzowskie trzymanie pieczy nad ważnymi inwestycjami.

SR 08 Paulina Ratajczak - prezeska Fundacji Las Sztuki, twórczyni galerii sztuki dla dzieci i młodzieży „Tworzę się!”. Od lat inicjuje kreatywne działania dla najmłodszych oraz promuje nowoczesną edukację kulturalną. Organizatorka takich wydarzeń jak „Eksperymentalne place zabaw”, które powstają w przestrzeniach miejskich i galeryjnych. W ramach każdego placu odbywają się liczne warsztaty, wystawy, spotkania oraz akcje artystyczne. Nominowana za umiejętność odkrycia w dzieciach ogromnego potencjału oraz nieszablonowe podejście do edukacji.

SR 09 Małgorzata Stasiak - piłkarka ręczna, zawodniczka kadry narodowej, grająca na pozycji rozgrywającej. Od lipca 2013 roku zawodniczka SPR Pogoń Baltica Szczecin. W 2013 i 2015 wystąpiła na mistrzostwach świata, zajmując z drużyną w obu startach 4 miejsce. W roku 2015 swój wolny czas poświęcała m.in. na pracę na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych - pomagała chorym na nowotwory w ich mieszkaniach, jej pacjenci mieli od 35 do 80 lat. Nominowana za niezłomność, wielkie serce i przykład, że sukcesy zawodowe można połączyć z pomaganiem innym.

SR 10 Prof. Joanna Tylkowska-Drożdż - jest primadonną szczecińskiej Opery na Zamku. W roku 2015 świętowała jubileusz 10-lecia pracy jako solistka Opery na Zamku. Rozsławia Szczecin na deskach teatrów operowych i scenach filharmonicznych całego kraju oraz poza jego granicami m.in. w Szanghaju, Paryżu, czy Catanii. Jest pierwszą szczecińską wykładowczynią wokalistyki na Akademii Sztuki, która uzyskała stopień naukowy doktor habilitowanej sztuk muzycznych. Kształci młodych adeptów śpiewu solowego. Z wielkim oddaniem angażuje się w działalność społeczną i charytatywną. Wraz z Baltic Neopolis Orchestra wydała płytę „Il Tramonto” z muzyką włoską i hiszpańską. Nominowana za wielki talent i wielkie serce, za dostarczanie niezapomnianych wzruszeń artystycznych szczecinianom oraz za promowanie naszego miasta w Polsce i na świecie.

SR 11 Marzena Białowolska - prezeska Fundacji Na Rzecz Dzikich Zwierząt „Dzika Ostoja”. Walczy o pozyskiwanie funduszy, które pozwolą ratować zwierzęta jak i rozbudowywać teren ostoi. Fundacja oprócz pomocy zwierzętom prowadzi również na szeroką skalę edukację w szkołach i przedszkolach. Prowadzone są też zajęcia rehabilitacyjne dla chorych dzieci poprzez kontakt ze zwierzętami. Nominowana już drugi rok z rzędu do tytułu Eko Szczecinianki Roku za całokształt działań zmierzających do uratowania każdego zwierzęcia w potrzebie.

SR 12 Joanna Dziumienko  - trenerka edukacji ekologicznej, promotorka zdrowego trybu życia i naturalnych metod leczenia. Od 2012 roku redaktorka naczelna i wydawczyni Magazynu Ekologicznego dla rodziców Ecostyl, na łamach którego propaguje zdrowy tryb życia, zdrowe jedzenie, pokazuje jak ekologię wpleść w codzienność, czyli jak na co dzień żyć nieco bardziej ekologicznie. Nominowana za wytrwałość w dążeniu do celu i pracę u podstaw w kształtowaniu „ekologicznej świadomości" całych pokoleń.

SR 13 Mł.asp. Agnieszka Kacprzak - od początku swojej kariery pełni służbę w Referacie Konnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Codziennie udowadnia, że praca z końmi to nie tylko jej zajęcie, ale także pasja. Ciągle doskonali swoje umiejętności, które wykorzystuje między innymi w pracy na terenach zielonych, czy też zabezpieczaniu imprez masowych. Nominowana za ogromne serce do zwierząt, świetne łączenie pasji z pracą, szerzenie szacunku do zwierząt.

SR 14 Gracjana Kalicka - kierowniczka Transgranicznego Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Zalesiu, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców regionu i nie tylko. Sama - jako fizyk - z niezwykłą pasją i zaangażowaniem wyjaśnia trudne naukowe zagadnienia. Nominowana za upowszechnianie myśli ekologicznej, zwłaszcza najmłodszym i młodzieży, kreatywność i chęć przekazywania wiedzy w sposób nietuzinkowy. 

SR 15 Małgorzata Rawa - aktywistka Inicjatywy na Rzecz Zwierząt BASTA!, która walczy o prawa zwierząt. Nie zgadza się na wykorzystywanie zwierząt w celach rozrywkowych, przemysłowych, naukowych itd. Organizuje stoiska informacyjne, demonstracje, happeningi, marsze, spotkania i pokazy filmów. Działa w ramach ogólnopolskiej kampanii „Antyfutro” i Koalicji „Cyrk Bez Zwierząt”, koordynuje kampanię informacyjną „Nie chodzę do zoo” oraz „Spotkania z weganizmem”.  Nominowana za poświęcenie każdej wolnej chwili w walce o obronę praw zwierząt. 

***

Partnerami plebiscytu są: Home.pl, GBS Bank, Artplastica, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, patronami: Prezydent Miasta Szczecin, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego i Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego. Patronat medialny sprawują: Kurier Szczeciński, TVP Szczecin, Prestiż, www.wszczecinie.pl.

(sr)

Fot. Dariusz GORAJSKI

***

ZOBACZ AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA

Komentarze

Ja
Wiadomość dla tzw Tołe Taki bohater jesteś w stosunku do kobiet dobrze to może mnie spróbujesz za uszy wyciągnąć damski bokserze, a nie zapomniałem że tylko w gębie mocny jesteś. Pamiętaj że jakbyś chciał odwiedzić dentystę to polecam się. Takich buraków to nigdzie wpuszczać nie powinni nawet do miejskich toalet, bo pewnie i z tego korzystać nie potrafisz ;-)
2016-11-29 22:58:11
Do Gutka
"Artura Rosenberga - Prezesa firm ATS INTERNATIONALE SPEDITION- człowieka o wielkiej wrażliwości na potrzeby kultury , sztuki"??? Szkoda, że nie wspomniał Pan o gigantycznych zobowiązaniach, które niejaki Artur R. pozaciągał i których nie spłacił... Lata procesów sądowych i bezskutecznych egzekucji... Faktycznie człowiek wielkiej wrażliwości!!! Żal.pl
2016-05-13 09:44:29
Gość
Po częsci moge sie z Toba zgodzic masz wiele racji choc by z tym ze wystarczy jedna osoba a internet jest anonimowy acz kolwiek tylko tole i ten nie dawny komentarz użył cytuje Buahhhaaa a ten o ktory mi naj bardziej chodziło mioanowicie o nie gospodarnosc srodkami gminy nie sadze by był przez ta osoba wystawiony sam sie wczytaj zupelnie inny poziom ..... ten ktory czy tez ta cytuje Buahhhaaa to jakis nie wiem jak to nazwac moze gimbus moze nie oczywiscie nie obrażajac gimbusów ale tu sie z Toba nie zgodze ze to jedna osoba pisze te komentarze rownie dobrze mozna wnioskowac ze jedna osoba broni tej Pani pisząc pod innymi nickami nie mniej jednak nie o to mi chodzi bo zaraz zaczniemy wywody jak juz nie zaczelismy mysle ze w sprawie tej nie gospodarnosci i zatrudniania swoich znajomkow czy jak to nazwac ale naj bardziej chodzi mi o sprzeniewiezanie srodkow z zasobów gminy jest to dosc powazny zażut i zapewniam Cię ze to sprawdze i nie chodzi mi tu o uwalenie kogos bo za pewne takie kwoty to kropla w mozu ale ale trzeba takie cos jesli jest to namacalne i ludzie o tym mowia to trzeba z tym walczyc i tyle pozdrawiam
2016-05-13 00:38:15
Przepis na negatywne komentarze
Witam Przepis na wystawienie większości negatywnych komentarzy o jednej Pani jest bardzo prosty. Oto przepis: 1.Mamy osobę która bardzo nie lubi danej osoby (być może ze względu na osiągnięcia danej osoby, sprawowane stanowisko, urodę, powodów może być dużo), 2. Posiada o tej osobie bardzo ogólnikową wiedzę, powszechnie dostępną, którą może znaleźć np. na stronie internetowej instytucji w której pracuje, sprawdzając przy okazji kadrę danej instytucji, lub też może odwiedzić daną instytucję osobiście pozyskując najbardziej podstawową wiedzę o osobach tam pracujących, 3. Dana osoba dowiaduje się o znaczącym wyróżnieniu znienawidzonej przez siebie osoby, np. poprzez internet, fb, być może znajomi danej osoby mówią jej o tym, wszak jest to duże wyróżnienie, 4. Osoba wchodzi na stronę plebiscytu i zaczyna pisać, tzn. hejtować znienawidzoną laureatkę plebiscytu pod różnymi loginami posługując się ogólnikową powszechnie dostępną pozyskaną przez siebie wiedzą. Koniec przepisu. Kolejne komentarze i stawiane w nich zarzuty nie wnoszą nic nowego, co sugeruje Nam iż mamy do czynienia z jedną i tą samą osobą. Zwróćmy uwagę: Tołe kończy swój wywód słowami buahahaha, a w kolejnych negatywnych komentarzach pojawia się osoba z loginem Buahhhaaa. Wnioski nasuwają się same… Przedstawionym przepisem można „uraczyć” każdą z Pań startujących w tym plebiscycie, wystarczy do tego tylko jedna osoba, która bardzo nie lubi danej laureatki.
2016-05-12 23:58:45
Gość
Witam serdecznie od razu uprzedzam ze nie jestem internetowym hejterem i mam nadzieje ze przez mój wpis nie zacznie sie tu jakas bez sensowna wojna ktorej nikt nie wygra zastanawiajace jest tylko dla mnie a za razem zabawne że wiekszosć komentarzy zwłaszcza negatywnych jest o Pani zajmującej się astronomią która ma zaledwie albo az około 1 procent głosów ????dla czego o innych kandydatkach nie ma tego typu komentarzy ?? jest to co najmniej zastanawiające ..... w jednym z komentarzy nie będe cytował wystarczy przeczytac jest nawet dosyć poważny zarzut mianowicie dotyczy złej gospodarności srodkami budrżetu gminy... może skoro ten ktoś ma takie informacje niech zawiadomi prokuraturę a jesli są to zwykłe wyssane z palca oszczerstwa to niech siedzi cicho pozdrawiam
2016-05-12 22:20:12
Buahhhaaa
1,2% bezkonkurencyjna....;-)))) ale się uśmiałem ;-)))
2016-05-12 22:04:16
gutek
Witam, W tym miejscu chciałbym zwrócić uwagę na osobę Pana Artura Rosenberga byłego Prezesa firmy ATS który jestem pewien- był wielką inspiracją dla Pani Laury Hołowacz w działalności kulturalnej i odtwórczej dla obiektów zabytkowych. Wspomnę tutaj o odbudowie przez Pana Artura Rosenberga starej zniszczonej kamienicy na ulicy Podgórnej w Szczecinie wraz z pięknym patio oraz innej działalności kulturalnej - teatr , inicjatywy sponsorskie jak datki na Książnicę Pomorską.Pięć lat pracy w firmie ATS zaowocowały przypuszczam właśnie takim naśladownictwem inicjatyw Pana Artura Rosenberga - Prezesa firm ATS INTERNATIONALE SPEDITION- człowieka o wielkiej wrażliwości na potrzeby kultury , sztuki.Wielki szacunek dla tej postaci miasta Szczecina.
2016-05-12 20:20:52
Niebanalny
Czytajac znaczna większość opinii ludzi zakompleksionych, nie wystawiających nosa poza internet ... robi się najzwyczajniej przykro, ze nad zdrowym rozsądkiem goruje zawisc i zazdrość... Zrobcie cos ... cos pożytecznego... co będzie miało sens ... w czym będzie chec i pasja... macie do tego prawo ale na jedyny wysiłek jaki Was stać to ... te głupoty pisane bez zadnej odpowiedzialności.... Gratulacje dla Gracjany ... kobiety pelnej pasji i poswiecenia... Dla mnie jest bezkonkurencyjna
2016-05-12 18:42:20
pawel
do Tołe..sluchaj zakompleksiona istoto Trzeba bylo sie urodzić z pasją(jakąkolwiek w twoim przypadku),uczyć sie w szkole a nie tylko do niej uczęszczać,pogłębiać swoją wiedzę,wystartować w konkursie na kierownika i go po prostu wygrać. Ile to roboty?idziesz,wygrywasz i jestes kierownikiem..to takie łatwe a tobie nikt nie bronił.Chyba ze brałes w nim udzial,ale miałeś wiedzę na poziomie miernym..idz na silownie czy pobiegać,spozytkuj lepiej nadmiar energii internetowy anonimowy trollu-na zdrowie ci wyjdzie..
2016-05-11 18:21:48
do: Niezapominajka
Właśnie, Niezapominajko, jaką wartość mają słowa bez autora? :)
2016-05-09 08:15:42
Fanolaurko
Zgorzkniały nie zgorzkniały, pierdzący czy slodkopierdzący każdy ma prawo do wyrażania opinii. Nie musimy się z nimi zgadzać, ale szanujemy je. Nic mnie tak nie osłabia jak mówienie słodkich kłamstw, tylko dlatego, ze jest taka poprawność polityczno dyplomatyczna. A żenada totalna na pogrzebach jak wszyscy wiedzą, ze Wacuś żonę puszczał kantem, lał od czasu do czasu, ale na pogrzebie "jak będzie nam Ciebie brakowało". Nauczmy się jasno, czytelnie, w miarę szczerze przedstawiać poglądy a nie lansować kandydatki, które poza układami partyjno polityczno kolesiowskimi familijnymi nic nie wnoszą. A nie " Panią Żenię nominowali to jaka ona cudowna jest". Jaki jest koń każdy widzi. Inteligencje kobiet widać z daleka. Niestety z tępotą bywa podobnie.
2016-05-06 15:36:09
soul
...do "propozycji" - a po co fotki kandydatek ?....to nie ten konkurs
2016-05-06 12:22:05
soul
...do "obserwatora" - Pani Laura Hołowacz sama się nie pcha do plebiscytu, fajnie by było, gdyby takich ludzi, jak pani Hołowacz było więcej. Dzięki Niej - Stara Rzeźnia stała się znaczącym miejscem spotkań kultury i sztuki i fajnych ludzi ....pan "obserwator" jest troszkę zgorzkniały, prawda ?
2016-05-06 12:20:19
obserwator
Witam, ciągle ta Pani Laura Hołowacz pcha się na afisz.Każdy plebiscyt i ona w nim bierze udział.Ta Stara Rzeżnia to już jest przeraklamowana - jakby zycie Szczecina tam sie koncentrowało. Pani Laura dba o medialny wizerunek az nadto. Pełno jej w prasie , telewizji generalnie w mediach.Powinna jeszcze wystąpić w TAŃCU Z GWIAZDAMI na Polsacie.
2016-05-03 11:11:42
Urszula
Konkurs bardzo fajny ja mam swoją kandydatkę. Glosuję na Panią Monikę. Spotkałam ją w zeszłym roku bardzo fajna osoba, która wkłada całe swoje serce w to co robi. Pozdrawiam
2016-05-02 08:28:17
Kowal
Nie zwyciężczyni ale nominowana kolego. Najbardziej uśmiałem się z opisu z poprzedniego roku "dendrolożka"...buahhaha.
2016-05-01 20:41:32
Baryłka Jeziorkowa
Szanowna redakcjo. Transparentność i przejrzystość konkursów wszelkich maści powinna być cechą rozpoznawczą z daleka. Nie mogę zaakceptować standardów, w których zwyciężczynią konkursu zostaje żona, partnerka przedstawiciela jednego ze sponsorów (vide: rok ubiegły). Przyznacie Państwo chyba, że może i ktoś coś robił, coś tam działał (ocenę merytoryczną pozostawiam sobie, gdyż gra pozorów wspierana układami nigdy nie zyskiwała mojego uznania), ale nie jest to czytelne dla osób śledzących tego typu konkursy. Proszę wziąć pod uwagę i sprawdzić czy w tym konkursie nie ma podobnej patologii, mam nadzieję, że nie. Zresztą nie przeczytałem regulaminu konkursu więc nie wiem, ale niesmak nazywając to delikatnie pozostał.
2016-04-29 21:00:30
Cza
Szkoda, ze nie mozna zaglosowac przez internet tylko SMS za grosiki
2016-04-26 22:51:26
Szczetka
Umieszczenie na tej liście dla każdej z Pań jest niewątpliwie już dużym sukcesem i tego można pogratulować. Formuła sms może co prawda wypaczyć wyniki, ale to już inna kwestia. Nie oznacza to jednak - wbrew temu co podnoszą niektórzy, że osoby przez samą nominację stały się nietykalne.Czytelnicy mają prawo pisać o patologiach, które dostrzegają w ich otoczeniu i obrażać się nie ma o co. Szczególny szacunek dla kobiet, które pracują w swoim biznesie i za swoje pieniądze zatrudniają innych lub zwalniają. Niestety o niektórych Paniach można napisać, że pracują w budżecie samorządowym lub innym i zatrudniają swoich pociotko-matrymonialno poukładanych. I jeżeli tak jest w prywatnej firmie to "róbta co chceta". Jeżeli dotyczy to samorządu mamy prawo o tych astronomiczno-matrymonialnych układach pisać. I to, że jest któraś umieszczona na liscie to nie znaczy, że staje się "świętą krową" o której można pisać tylko dobrze. Wolę prawdziwe szczere wypowiedzi niż słodki fałsz, tylko dlatego, że jest na niego zapotrzebowanie.
2016-04-26 18:33:29
jowita
bardzo dobre zestawienie, jeszcze lepsze niz w zeszlym roku. mnostwo pasji i jeszcze wiecej ciezkiej pracy. nareszcie sylwetki kobiet, ktore mozna pokazac corce, zeby wiedziala, ze warto isc wlasna droga. moje typy to igielska i tylkowska - powodzenia!
2016-04-26 13:13:19
jowita
dobre zestawienie - lepsze niz w zeszlym roku. duzo pasji, ciezkiej pracy i kilka kobiet, o ktorych mozna opowiedziec corce, zeby zobaczyla, ze warto isc swoja droga. moje typy to igielska i tylkowska. powodzenia!
2016-04-26 13:10:39
REDAKCJA KURIERA SZCZECIŃSKIEGO
Sms po spacji zarówno z kropką jak i bez jest poprawny i zalicza się do głosowania. Pozdrawiamy
2016-04-26 10:13:09
Błąd w zapisie
W treści artykułu można przeczytać, że SMS to "SR(spacja)numer" a w wynikach głosowania jest SR.(spacja)numer - to może być mylące dla wielu, którzy zobaczą w aktualnych wynikach swoją ulubienicę i zechcą zagłosować, żeby jej pomóc. Przydałoby się to poprawić
2016-04-26 09:39:20
Miłosz
Czytam komentarze i zastanawia mnie, czy osoby piszące obelgi na innych nie maja za dużo czasu..? Osoby nominowane w oczach ludzi(Organizatorów konkursu) na pewno zasłużyły na wyróżnienie. Nie znam do końca sytuacji ale mogę wnioskować, że komuś zal pupę ściska, że nie jest w stanie wybić się po za szarość zwykłego obywatela. Pewnie wolny kraj i mówimy co chcemy, ale ludzie jest to strona gazety a nie forum nieudaczników. Reprezentujcie coś sobą a nie pokazujecie zwykłe buractwo. ps. Gratulacje dla wszystkich Pań oby wasza praca nie szła na marne!!
2016-04-25 19:34:20
Baśka
A rozumiem, że Niezapominajka to też imię i nazwisko ;-))))???? "bo jaką wartość mają słowa bez autora". Stara zasada mówi, że prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Nieważne kto, ważne, że dobrze poinformowana, patrzmy na dzieła nie na autorów. Jak gąska chowa się po kajutach to jest to prawda czy nie? Jeżeli tak to po co imię i nazwisko...
2016-04-25 18:28:24
niezapominajka
hmm konkurs w pełni uczciwy gratulacje dla wszystkich nominowanych. komentarze naprawdę poziom wyznaczają... przykre, że żadna z anonimowych osób nie potrafi podpisać się z nazwiska 😊 bo jaką wartość mają słowa bez autora??
2016-04-25 17:47:44
Student
@hab. Pewnie że może o ile ma odpowiednie dokonania w sztuce. Dlatego tylko nieliczne czynne Artystki posuadają taki tytuł. A Pani Prof. Joasia jest nie tylko primadonną naszej opery, ale także najbardziej cenionym pedagogiem naszej Akademii. Brawo!
2016-04-25 16:24:56
Astronom
Marzenka brawo I miejsce :-) a ta specjalistka od cudów astronomicznych grzeje tyły. Jak można zestawić w jednej lidze utalentowane, inteligentne kobiety z tymi, które ani be ani me ani kukuryku. Chyba, że nominacje też lecą za tworzenie układów galaktycznych, czyli mój brat jego dziewczyna moja pseudosympatia i tych mamy do układziku. I mamy oazę klub wzajemnych adoratorów. A kasę na weekend na gminnych obiektach to,dzielić łatwo.
2016-04-25 16:01:53
Witek
Dlaczego na liście ma niejakiej Jacyny-Witt? Winna dostać nominację za bluzganie w necie na każdego. A nominacja dla Igielskiej to jakieś kosmiczne nieporozumienie. Baba rozwala Zamek, budując w nim windy.
2016-04-25 15:08:14
hab.
Olaboga, śpiewaczka może być/jest profesorem? ;)
2016-04-25 09:44:58
Kozak
Kozak w necie... Przedstaw się człowieku. Nic ci nie grozi za wyrażanie opinii więc czemu się chowasz? Po komentarzach widać, że nie jesteś osobą wartą uwagi i może stąd brak opieki w tołe
2016-04-24 17:43:33
Tołe
Gracjanka ma kompetencje, aby być kierowniczką ośrodka, jak z koziej.... Ta to dopiero stworzyła układ astronomiczno rodzinno, matrymonialno niekompetencyjny. Dyplomacji i sztuki za grosz. Jeszcze raz się babo schowasz jak przyjadę z delegacją gości to za uszy wyciągne z zaplecza. I dali jeszcze nominacje...buahahaha.
2016-04-23 22:17:21
Wawrzyn
A dlaczego Baryłki znad jeziorka nie ma? Co toscik grzankowy nie sponsoruje konkursu to i szans na wygranie nie ma? Klika i układy nad jeziorkiem i w fosiu.
2016-04-23 22:14:12
Propozycja,
Przydaly by sie rowniez zdjecia w/w Kandydatek... przeciez nie mozna "kupowac kota w worku" ??
2016-04-23 10:59:58

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie