środa, 16 października 2019.
Strona główna > Akcje Kuriera > Szczecinianka Roku > Anita Agnihotri Szczecinianką Roku 2017

Anita Agnihotri Szczecinianką Roku 2017 [GALERIA]

Anita Agnihotri Szczecinianką Roku 2017
Data publikacji: 2018-05-18 22:08
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-25 08:41
Wywietleń: 2074 328247

Kapituła wybrała Anitę Agnihotri na Szczeciniankę Roku 2017. Od ponad 40 lat uczy ona szczecinian smaków Indii, skąd pochodzi. Natomiast Sylwia Majdan – ambasadorka pięknej i eleganckiej strony Szczecina – została Szczecinianką Roku 2017 w głosowaniu Czytelników „Kuriera Szczecińskiego”. Joanna Olszowska została Eko Szczecinianką Roku 2017.

Nagrody w VIII edycji plebiscytu Stowarzyszenia Kobiety dla Szczecina i Regionu zostały przyznane w piątkowy wieczór podczas gali finałowej na dziedzińcu Muzeum Narodowego.

Po raz czwarty w konkursie kapituła, której przewodniczyła Anna Kornacka, prezeska Stowarzyszenia Kobiety dla Szczecina i Regionu, wybrała najpierw Eko Szczeciniankę Roku. Tytuł ten przypadł Joannie Olszowskiej – organizatorce spotkań z podróżnikami pod nazwą „Pokazy Slajdów z Wypraw Rowerowych”. Od 2011 r. organizuje ona Rowerowy Dzień Kobiet, czyli wspólną wycieczkę pań z okazji ich święta. Wiąże się to z licznymi atrakcjami i zbiórkami charytatywnymi. Co roku czynnie wspiera Szlachetną Paczkę i WOŚP.

- To dla mnie ogromna niespodzianka. Dziękuję z całego serca za otrzymanie takiego wyróżnienia – mówiła tegoroczna Eko Szczecinianka.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z GALI SZCZECINIANKI ROKU 2017

Potem przyszła kolej na wyniki plebiscytu Czytelników "Kuriera". Najwięcej głosów oddali na Sylwię Majdan, która jest projektantką mody oraz laureatką prestiżowej nagrody Oskary Mody New Look. Na polskim rynku modowym działa już od kilkunastu lat.

– Jestem naprawdę wzruszona. Miałam swoje kandydatki, ale i tak według mnie wszystkie wygrałyśmy. Dla mnie kobietą roku jest moja mama, która od zawsze mnie wspiera – mówiła Sylwia Majdan.

W tegorocznej edycji padł rekord w głosowaniu Czytelników „Kuriera Szczecińskiego” na Szczeciniankę Roku. Łącznie oddano ponad pięć tysięcy głosów, z czego ponad 42 proc. przesłano na Sylwię Majdan.

Tytuł Szczecinianki Roku 2016 kapituła plebiscytu przyznała Anicie Agnihotri. – Gdy czytałam wszystkie opisy kobiet nominowanych, pomyślałam, że naprawdę muszę się wziąć do roboty – mówiła Szczecinianka Roku 2017, rozbawiając przy tym zgromadzonych na dziedzińcu. - Chce mi się płakać ze szczęścia. Całe dorosłe życie spędziłam w Szczecinie i po prostu go kocham. Nigdy nie wątpiłam w moje uczucie do tego miasta. Dziękuję.

Za oprawę muzyczną gali finałowej „Szczecinianki Roku 2017” odpowiadał małżeński duet muzyczny „Współszycie”.

(KaNa)

Fot. Dariusz Gorajski

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z GALI SZCZECINIANKI ROKU 2017

Komentarze

Wyniki głosowania sms
Kiedy będą wyniki głosowania sms? Czy macie coś do ukrycia?
2018-05-25 07:44:18

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Chcą prawdziwej szkoły

Nekrologi

Sonda

Gdzie w Szczecinie powinien stanąć pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie