Wtorek 09 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Czytelnicy wybrali Superpsiaka 2022

Data publikacji: 2022-03-21 15:18
Ostatnia aktualizacja: 2022-03-21 16:34
I miejsce Jimmy  

Po kotach, na łamach „Kuriera Szczecińskiego” przyszła pora na fotograficzny konkurs piękności dla psów. Poprosiliśmy naszych Czytelników, by przysyłali nam zdjęcia swoich ukochanych czworonogów. Nadeszło ich całe mnóstwo! Nasz konkurs rozstrzygnęliśmy w poniedziałek - 21 marca, w pierwszy dzień wiosny. Rywalizacja do ostatnich chwil była zacięta, ale już wszystko wiadomo. Na podium znalazło się dwóch psich panów i psia panienka.

Wszystko jest już jasne - Super Psem 2021 roku w naszym plebiscycie, decyzją internautów, został wielce przystojny i refleksyjny dżentelmen o brązowych oczach – Jimmy, który zgarnął aż 34% głosów. Tuż za nim uplasował się biały jak przebiśnieg w marcu przeuroczy Tedi (32,8% głosów). Miejsce trzecie przypadło przeuroczej Fie, która ma u  nas grand prix za imponującą długość języka. Fie zdobyła 11,9% głosów.

Partnerem konkursu jest Salon piękności dla psa i kota „Belina”, który ufundował nagrodę dla zwycięzcy – wizytę pielęgnacyjną. Pieski, których zdjęcia zwyciężyły, otrzymają także smakołyki, a ich właściciele zestawy książek.

Właścicieli zwycięskich piesków powiadomimy mailowo o sposobie odbioru nagród.

Pięknie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy! Musimy dodać, że wszystkie zdjęcia były czarujące! (KSz)

 


KOŃCOWE WYNIKI GŁOSOWANIA