środa, 02 grudnia 2020r.

Motyli ogród

Data publikacji: 2020-10-21 15:11
Ostatnia aktualizacja: 2020-10-21 15:11

Serdecznie zapraszamy na pierwszy odcinek drugiego sezonu programu "Otwarte ogrody". W dzisiejszym odcinku pokażemy ogród niezwykle utalentowanej ogrodniczki - Joasi Mireckiej z Dobrej. Joasia jest amatorką, ale jej wiedzy ogrodniczej może pozazdrościć nie jeden profesjonalista.

W programie, oprócz pięknej wizytówki ogrodu i niezwykle inspirującej rozmowy z właścicielką, zapraszamy na porady ogrodnicze dr Krzysztofa Wragi, ćwiczenia z fizjoterapeutami Kasią Pulwer i Damianem Babkiewiczem, oraz Flower Challenge, który rzuciliśmy Rafałowi Staszczykowi. Na zakończenie zaprosimy do udziału w konkursie. Do wygrania będzie profesjonalny nawóz ufundowany przez gospodarzy. Serdecznie zapraszamy. Miłego seansu

Stowarzyszenie Carpe diem, Gmina Dobra oraz Gmina Blankensee

Projekt „Otwarte Ogrody Sztuki” jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania).

Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ