Czwartek 07 lipca 2022r. 
REKLAMA

Z pisarzami w plenerze [FILM]

Data publikacji: 2018-06-16 07:54
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-13 11:58
Z pisarzami w plenerze
Justyna Kopińska podpisuje swoje książki. Fot. Marta Teszner  

Na Jasnych Błoniach trwa siódmy plener literacki "Odkryj książkę na nowo". Jak zawsze jest tam mnóstwo atrakcji - zarówno dla dorosłych, jak i tych młodszych czytelników. Piknik, którego gościem specjalnym są Węgry, towarzyszy przyznaniu przez "Kurier Szczeciński" Gryfii - Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej dla Autorki.

W sobotę 16 czerwca o godz. 11.40 na scenie pleneru "Odkryj książkę na nowo" rozpocznie się  spotkanie z Sylwią Trojanowską i Markiem Stelarem. Pisarka a zarazem trener biznesu i coach z autorem powieści kryminalnych będą rozmawiać o książkach i Szczecinie.

Po szczecińskich pisarzach w tym samym miejscu, czyli na plenerowej scenie,  będzie można lepiej poznać pierwszą z tegorocznych finalistek Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej dla Autorki Gryfia. Spotkanie z Patrycją Gryciuk, autorką "Trzech godzin ciszy", rozpocznie się o godz. 12.20.

 

W tym roku gościem specjalnym pleneru są Węgry. W sobotę od godz.11 trwać będzie prezentacja literatury węgierskiej.  

Strefa dziecięca, czyli występy i interaktywne działania, działa w godz. 11-19. Podczas imprezy na Jasnych Błoniach oczywiście można kupić książki. Swoją ofertę przedstawiają 34 oficyny wydawnicze. ©℗

ZOBACZ PROGRAM IMPREZY 

(g)

Na zdjęciu: Justyna Kopińska podpisuje swoje książki.

Fot. Marta Teszner

Film: PaS, darian

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA